Showing 1–24 of 50 results

Klientų atsiliepimai

4,9
Remiantis 133 atsiliepimais
5 žvaigždutės
89
89%
4 žvaigždutės
11
11%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
1-5 of 133 reviews
 1. K

  Po individualaus darbo su Raminta per mėnesį laiko cholesterolio tyrimo rezultatai pasikeitė! Bendras cholesterolio kiekis pakito nuo 5,75 iki 4,77. MTL kiekis nuo 4,17 iki 3,39, trigliceridai – 2,12 iki 1,27. DTL nepakito, nes Omega 3 nebuvo integruotas į racioną.

 2. M

  Mano feedback butu toks: Raminta mane suzavejo savo visapusisku holistiniu poziu i zmogu ir jo mityba. Nors kreipiausi i ja kaip dietiste, gavau daug geru pastebejimu ir begalini palaikyma sprendziant emocinio valgymo problemas. Darba su Raminta pavadinciau partneryste, kuomet remiantis jos patirtimi ir ziniomis mazais zingsneliais judama link sveikesnio ir aktyvesnio rytojaus!

 3. A

  Neseniai turėjau galimybę dalyvauti šiame seminare ir galiu drąsiai rekomenduoti jį visiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Labai patiko receptai ir asmenine konsultacija. Dėkoju jūsų komandai, sėkmės.

 4. V

  Ačiū, Raminta, už Jūsų puikius ir toliau išradingesnius receptus. Maistas tapo kaip vaistas… sėkmės Jums ir toliau mus džiuginti savo išrastais receptais.

 5. U

  Manau cia labai universalus seminaras kiekvienam, nes kiekvienas ras ka sau prisitaikyti. Dekoju uz asmenine mitybos analize po seminaro ir maisto papildu rekomendacijos. Sekmes jums

Naujienlaiškio prenumerata!

Susipažink su išskirtine mitybos ir gyvensenos informacija, kuri padeda gyventi sveikiau ir jaustis energingiau. Nemokami receptai, patarimai, straipsniai, naujausi seminarai ir kursai.

Aš sutinku, kad mano įvesti duomenys bus saugomi ir naudojami naujienlaiškiams siųsti. Taip pat patvirtinu, kad susipažinau ir sutinku su sąlygomis ir taisyklėmis.