VšĮ „Sveikatai palankus” – ugdo visuomenės sveikatai palankios mitybos ir gyvensenos raštingumą, didinant jų sąmoningumą, kad rinktųsi sveikatai palankius maisto produktus ir gyvenimo būdą.

Siekiame gerinti maitinimą ne tik ugdymo įstaigose, bet ir ligoninėse, globos įstaigose, kavinėse ir namų ūkiuose, inicicijuojame analogų Lietuvoje neturinčią socialinę iniciatyvą „Sveikatai palankus“.

VšĮ „Sveikatai palankus“ komandoje – maisto technologai, dietistai, mitybos ir visuomenės sveikatos specialistai, psichologai, kineziterapeutai, sporto treneriai, gydytojai dietologai, šeimos gydytojai, maisto saugos ir kokybės ekspertai, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo konsultantai.

VšĮ „Sveikatai palankus“ tikslas, kad vartotojai atpažintų, turėtų pasirinkimą ir rinktųsi sveikatai palankų maistą prekybos centruose, kavinėse, ugdymo, sveikatos priežiūros ir globos įstaigose.

Misija

Skleisti sveikatingumo principus, formuoti valgymo kultūrą Lietuvoje, vienyti sąmoningus gamintojus ir vartotojus.

Vizija

Sąmoningi vartotojai turi pasirinkimą sveikatai palankaus ir kokybiško maisto, sveikatingumo produktų ir paslaugų.

Veiklos:

  • Mokymai, seminarai, renginiai, konferencijos, degustacijos, edukaciniai užsiėmimai vaikams ir suaugusiems, gerosios patirties sklaida.
  • Maitinimo organizavimo specialistų, dietistų, visuomenės sveikatos specialistų, gyvensenos medicinos, mitybos ir kitų specialistų kvalifikacijos kėlimo mokymai, kursai.
  • El. ir spausdinti leidiniai.
  • Straipsniai mitybos temomis.
  • Sveiki receptai.
  • Valgiaraščių, technologinių ir kalkuliacinių kortelių rengimas ir konsultacijos, valgiaraščių vertinimas.
  • Individualios visuomenės mitybos ir sveikos gyvensenos konsultacijos(mitybos planai, mitybos programos).

Šio internetinio puslapio informacija, nors ir yra pagrįsta moksliniais tyrimais, yra tik edukacinio pobūdžio. Ji negali pakeisti gydytojo rekomendacijų. Todėl dėl savo sveikatos būklės, ligos simptomų įvertinimo bei gydymo turite nuolatos konsultuotis su specialistais.

www.sveikataipalankus.lt pateikiama informacija remiantis šiais informaciniais šaltiniais – SPAUSTI ČIA. 

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ – VALGYKIME IR GYVENKIME SVEIKIAU!