KONFERENCIJA, MUGĖ, MAISTO DEGUSTACIJA

Kokybiško maisto šventė  – tradicinis, kasmetinis renginys Lietuvoje, propaguojantis ekologiškus ir kitus kokybe paženklintus maisto produktus, suteikiantis kompetentingos informacijos ir skatinantis gamintojus gaminti ir vartotojus rinktis  šiuos produktus kasdieninėje mityboje, formuojantis pozityvų požiūrį į šiuos produktus, valgymo kultūrą Lietuvoje.

Šios šventės tikslai:

  1. suteikti kompetentingos informacijos dalyviams ir visuomenei apie ekologiškus ir kitus kokybe paženklintus maisto produktus, jų atpažinimą, jų įtraukimą į kasdieninį racioną ir naudą organizmui.
  2. sudaryti dalyviams  galimybę degustuoti, susipažinti, įsigyti ekologiškus ir kitus kokybe paženklintus maisto produktus, įvertinti jų juslines savybes, atpažinti jų ženklinimą.
  3. suteikti dalyviams ir visuomenei žinias, kur šių maisto produktų galima įsigyti.
KONFERENCIJA

Pranešimus skaitys žinomi maisto srities ir sveikos gyvensenos specialistai, dietistai, dietologai, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo specialistai, kurie perteiks kokybiško maisto svarbą gamtos ir žmogaus sveikatos tausojimui. Šventės metu ekologiškų maisto produktų gamintojai pristatys gaminamus maisto produktus, dalinsis ugdymo įstaigos gerąja patirtimi gaminant vaikams ekologišką maistą. Taip pat sužinosite viską apie ekologiškus ir kitus kokybe paženklintus maisto produktus: kaip juos atpažinti? Kuo šie produktai pranašesni už įprastinius?

Maisto produktų gamintojai papasakos apie produktų atsiradimą „nuo lauko iki stalo“, pasidalins gerąja gamybos patirtimi, jų integravimą į viešojo maitinimo sektorių (darželius, mokyklas, ligonines).

Visos šventės metu galėsite degustuoti ekologiškus ir kitus kokybe paženklintus maisto produktus.

MUGĖ IR MAISTO DEGUSTACIJA
  • Šventės metu vyks ekologiškų ir kokybe paženklintų maisto produktų pristatymas-mugė, kurios metu degustuosite produktus, vertinsite jų juslines savybes – skonį, kvapą, išvaizdą, išmoksite juos atpažinti parduotuvių lentynose. Galėsite įsigyti ekologiškų ir kokybe paženklintų maisto produktų.
  • Gausite naudingos informacijos, kur šių produktų kasdien galima įsigyti, kaip nepasiklysti pasirinkimo galimybėse.
KONKURSAS

Renginio metu vyks konkurso „Ekologiškas maisto produktas 2023“ apdovanojimai.

RENGINYS SKIRTAS

Visuomenei, maisto pramonės technologams, kokybės vadovams, gamybos vadovams, pardavimų ir marketingo vadovams, viešojo maitinimo atstovams, maisto srities specialistams, produktų gamintojams, ūkininkams.

Data: 2023-09-19
Laikas: 10:00 – 15:00
Vieta: Viešbutis Panorama, Sodų g. 14, Vilnius

RENGINYS NEMOKAMAS, vietų skaičius ribotas.
RENGINIO ORGANIZATORIUS: VšĮ „Sveikatai palankus”.

Preliminari programa “KOKYBIŠKO MAISTO ŠVENTĖ 2023”

Naujienlaiškio prenumerata!

Susipažink su išskirtine mitybos ir gyvensenos informacija, kuri padeda gyventi sveikiau ir jaustis energingiau. Nemokami receptai, patarimai, straipsniai, naujausi seminarai ir kursai.

Aš sutinku, kad mano įvesti duomenys bus saugomi ir naudojami naujienlaiškiams siųsti. Taip pat patvirtinu, kad susipažinau ir sutinku su sąlygomis ir taisyklėmis.