Sezono naujienos

Kviečiame susipažinti su naujienomis:

EL. RECEPTŲ KNYGA „101 SVEIKO MAISTO RECEPTAS“

Tarp daugybės populiarių receptų knygų lengva pasiklysti. Knygų viršeliai žada nepakartojamus receptus, tačiau atsivertus norisi susiimti už galvos nuo gausaus ingredientų sąrašo?

Siūlome naujieną – lengvų, greitai paruošiamų ir svarbiausia sveikų receptų idėjų šaltinį! Šioje knygoje rasite idėjų šeimos pietums, šventinei vakarienei ar įstabiam desertui.

Unikali galimybė šios receptų knygos dėka išplėsti savo kulinarines žinias, nustebinti artimuosius ir save! Atrasite naujus skonius ir įkvėpimą gaminti! Kartu su sveiko maisto technologe Raminta praturtinsite savo sveikos mitybos žinias, išmoksite greitai, lengvai, skaniai ir taupiai gaminti!

Sužinoti daugiau – SPAUSTI ČIA.

 

INDIVIDUALI MITYBOS PROGRAMA – PLANAS „SVEIKAS IR LIEKNAS“

Autorinė mitybos programa – planas parengta Sveiko maisto technologės ir sveikatos trenerės Ramintos Bogušienės.

Mitybos programa – išgryninta sistema, kuri lengvai ir su džiaugsmu pritaikoma kasdienybėje ir virsta gyvenimo būdu! Tai net 21 dienos (3 savaičių) mitybos planas ir net 148 puslapių el. knyga „101 Sveiko maisto receptas“ su nuotraukomis ir gaminimo patarimais. Nuostabi galimybė, nes dabar gaunate net dvi individualizuotas konsultacijas, bei 21 dienos konsultacijas el. paštu su Raminta.

Mitybos programa Jums sukurta ir tobulinta:

  • remiantis 15 metų patirtimi mitybos srityje,
  • remiantis sukauptomis žiniomis ir įgūdžiais,
  • remiantis asmeniniu taikymu savo ir šeimos gyvenime,
  • remiantis gerąja klientų patirtimi!

Suteiktos žinios, praktiniai įrankiai ir priemonės leis Jums judėti lengvai siekiant geriausios savo versijos!  Leiskite sau būti sveiku ir išskirtiniu!  Pasitikėkite savimi – Jūs esate geriausi savo mitybos specialistai!

Sužinoti daugiau – SPAUSTI ČIA. 

 

SEMINARAS „TU TIKRAI ŽINAI KĄ VALGYTI“

Kiekvienas iš mūsų galime valgyti SVEIKAI ir SKANIAI, o sveikai gyventi yra labai PAPRASTAI! Ramintos Bogušienės seminaro metu vos per 3 ak. val. kiekvienas seminaro dalyvis įgis pagrindinių žinių ir įgūdžių kaip tai padaryti!

Dirbdama su įvairiais sveikatos specialistais, Raminta sukūrė išskirtinę seminaro programą, kuri padės kiekvienam dalyvaujančiam seminare atsakyti į kasdienį klausimą – ką valgyti?!

KADA? – Spalio 29 d. 16 val.  

Sužinoti daugiau – SPAUSTI ČIA. 

 

SVEIKOS MITYBOS KURSAI „TAPK SAVO MITYBOS SPECIALISTU“

Įrodyta, kad tinkama ir visavertė mityba daro poveikį fiziniam protiniam žmogaus vystymuisi, darbingumui bei ilgaamžiškumui, tai yra vienas pagrindinių, sveikatą saugančių bei palaikančių gyvensenos veiksnių. Šie kursai suteiks mitybos žinių, padės įgyti praktinių įgūdžių sveiko maisto gaminime, įgūdžių formavime, kaip išsaugoti normalų kūno svorį ir jaustis sveikai.

Su šiais kursais gaunate: online paskaitas (viso 20 ak. val.), kokybišką ir informatyvią dalomąją medžiagą, 7 dienų mitybos planą, praktines užduotis, el. receptų knygą, 60 min. online individualią konsultaciją ir 6 savaičių nuolatinę konsultaciją el. paštu bei motyvacinį palaikymą ir atsakymus į Jums rūpimus klausimus uždaroje FB grupėje. Taip pat kursus vainikuos žinių įtvirtinimo sertifikatas.

Kursų trukmė 40 ak. val.

Sužinoti daugiau – SPAUSTI ČIA. 

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Naujienlaiškio prenumerata!

Susipažink su išskirtine mitybos ir gyvensenos informacija, kuri padeda gyventi sveikiau ir jaustis energingiau. Nemokami receptai, patarimai, straipsniai, naujausi seminarai ir kursai.

Aš sutinku, kad mano įvesti duomenys bus saugomi ir naudojami naujienlaiškiams siųsti. Taip pat patvirtinu, kad susipažinau ir sutinku su sąlygomis ir taisyklėmis.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x