Veganiškas maisto produktas – ar tikrai lygu sveika?

🌱Augaliniai produktai – vaisiai, daržovės, kruopos, ankštinės kultūros, riešutai, sėklos ir pan. – puikus pasirinkimas, jei tai dar ir ekologiški produktai, dar vienas pliusas!
👆Veganiškas bus be gyvūninės kilmės produktų, bet jame taip pat gali rasti: daug cukraus, druskos, riebalų, net margarino ar hidrintų riebalų, galiu įterpti E kiek ir kokių noriu!

Tortas, saldainiai, sojos dešrelės, saldintas sojų jogurtas, maisto papildas ir t.t. – tai yra perdirbtas produktas – skaityk etiketes – ar tikrai tai sveikesnis pasirinkimas?!

Sveikoje mityboje – augalinių maisto produktų turi būti apie 80 proc. Jei renkamės vien tik veganiškus, be jokių gyvūninės kilmės produktų, tai norint, kad mityba būtų subalansuota ir sveikatai palanki, reikėtų labai stipriai pasistengti.

Tai etiniais sumetimais grįsta mityba, bet augalinių produktų į racioną būtina įtraukti kaip įmanoma daugiau. Jei tai perdirbti produktai – SKAITYKITE ETIKETES: sudedamųjų dalių sąrašą ir maistinę vertę!😉

📍Taisyklės tokios pat kaip ir kitiems produktams – būkite budrūs!

👀Daugiau apie veganinę mitybą skaitykite čia –

🔍Vegetarizmas: daugiau naudos ar žalos?
🔍R. Bogušienė: nė viena mitybos teorija nėra tobula – kaip iš kiekvienos paimti tai, kas geriausia
🔍Sveika mityba – mada ar būtinybė?

 

Informacija „Sveikatai palankus“ pateikiama remiantis šiais šaltiniais.

 

Patiko straipsnis – įvertink ir pasidalink juo su draugais ir artimaisiais! Turite mums klausimų? Rašykite komentarų skiltyje ir Jums atsakysime.

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x