#Vaiku Sveikos Gyvensenos Akademija akimirkos – balandžio mėn.

#VaikuSveikosGyvensenosAkademija

Vaikai džiaugsmingai mokosi sveikos gyvensenos pagrindų, sprendžia užduotis, žaidžia, bei mokosi skaniai ir sveikai gaminti.

Kiekviena nuotolinė edukacija mums yra labai smagi!

Plačiau apie projektą – skaityti čia. 

Atsiliepimai apie renginį:

Labai labai patiko, jau po pirmo užsiėmimo rekomendavau kitoms ugdymo įstaigoms. Turėjome užsiėmimus 5-okams, džiaugiuosi, kad ir nekontaktiniu būdu pavyko, ne visi buvo aktyvūs, bet kas aktyviai dalyvavo, buvo smagu žiūrėti. Labiausiai patiko, kad sugebėjote laviruoti, tarp teorijos ir praktikos teatralizuodami, tie kostiumai, tas vaidinimas ir pateikta medžiaga, super!  gimnazija.

Patiko visos veiklos, kurias vaikai su dideliu noru atliko praktiškai, patiko džiugi nuotaika: tiek projekto vedėjų tiek mokinių.

Įvairi veikla ir įdomus pateikimas. Medžiaga pristatoma dinamiškai ir interaktyviai. Malonus ir linksmas bendravimas su mokiniais. – Raudondvario gimnazija.

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Naujienlaiškio prenumerata!

Susipažink su išskirtine mitybos ir gyvensenos informacija, kuri padeda gyventi sveikiau ir jaustis energingiau. Nemokami receptai, patarimai, straipsniai, naujausi seminarai ir kursai.

Aš sutinku, kad mano įvesti duomenys bus saugomi ir naudojami naujienlaiškiams siųsti. Taip pat patvirtinu, kad susipažinau ir sutinku su sąlygomis ir taisyklėmis.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x