NAUJIENA! INDIVIDUALI MITYBOS PROGRAMA – PLANAS „SVEIKA IR SOTI ŠEIMA“

Daugelis šeimų susiduria su klausimais: Ką pagaminti šeimai? Kaip subalansuoti šeimos mitybą kai vaikų pagrindiniai pageidavimai vakarienei tik makaronai ar varškėčiai? Ar įmanoma visai šeimai paruošti patiekalus patiksiančius ir mažam ir dideliam? Kaip suplanuoti visos šeimos valgymus? Kaip maitintis sveikai ir nepaklysti tarp įvairių madingų mitybos specialistų rekomendacijų ir pasiūlymų? Visa tai gali atrodyti kaip sudėtingas ir daug pastangų reikalaujantis procesas – juk dažnai itin sunki užduotis yra įtikti visiems šeimos narių skoniams ir norams!

Džiugu yra tai, kad pagaliau galime pasiūlyti šeimoms išeitį! Nebereiks kasdien praleisti begalės brangaus laiko parduotuvėje ieškant specialių maisto produktų ar gaminti sudėtingų patiekalų. Išbandę mitybos programa-planą Jūs subalansuosite savo ir visos šeimos mitybą! Gaminsite lengvai, paprastai ir greitai, valgysite skaniai ir sveikai, bei jausitės puikiai!

Tiesa ta, jog kiekvienas galime subalansuoti mitybą savęs ir savo šeimos neribojant, smarkiai nekeičiant gyvenimo būdo ar pomėgių. Išbandydami šią unikalią naujieną mitybos planą-programą – Jūs išmoksite daugybės paprastų, skanių ir sveikų receptų, pritaikysite juos pagal savo visos šeimos poreikius!

Šios unikalios,  autorinės mitybos programos dėka Jūs įgysite naujų įgūdžių, sveikos mitybos žinių ir praktinių sugebėjimų, kurie suteiks pasitikėjimo savimi besirūpinant savo šeimos narių mityba ir sveikata bei leis pasijausti tikru mitybos specialistu!

Norite sužinoti daugiau? Spauskite ČIA.

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Naujienlaiškio prenumerata!

Susipažink su išskirtine mitybos ir gyvensenos informacija, kuri padeda gyventi sveikiau ir jaustis energingiau. Nemokami receptai, patarimai, straipsniai, naujausi seminarai ir kursai.

Aš sutinku, kad mano įvesti duomenys bus saugomi ir naudojami naujienlaiškiams siųsti. Taip pat patvirtinu, kad susipažinau ir sutinku su sąlygomis ir taisyklėmis.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x