fbpx

Vilniuje virėjų ir dietistų mokymų atsiliepimai ir akimirkos

Šiandien įvyko kvalifikacijos mokymai vaikų maitinimo organizatoriams, kuriuose gaminome, degustavome, vertinome, sužinojome naujienas vaikų maitinime, darėme užduotis. Gaminome raudonųjų lęšių sriubą, moliūgų pyragą, varškėčius, lietinius blynus su keturiais įdarais, kotletus su ryžiais ir salotomis, keksiukus.

Atsiliepimai:

Teorinė dalis patiko. Pasisėmiau naujų žinių. Jūsų knygą naudojame nuo sausio 1 d., tad tikrai prie sveiko maisto spėjome priprasti ir pamilti. Patiekalai skanūs.

Labai patiko viską aiškiai papasakojo, sužinojau daug įdomaus apie sveiką mitybą. Lektorė maloni. Vertinu 10 balų, patiko gamyba skanių ir sveikatai palankių patiekalų.

Labai didelis ačiū už nuostabų seminarą, mums suteiktas žinias ir puikią atmosferą. Lektorei atskirai – AČIŪ! Labai patiko gamyba, bet gaila, kad kol kas ne viską galime gaminti, dėl žaliavų. 10 balų!

Maloniai aiškino, aptarėme, svarbiausius įvykius/ įstatymus ir tinkamo maitinimo būdus bei sprendimus. Viskas išaiškinta ramiai ir aiškiai. Daug gaminome, pavalgėme. Ačiū už išsamę paskaitą. Išeinu su žiniomis.

Viskas labai patiko. Patiekalai skanūs, malonus bendravimas.

Gavau daug gerų žinių ir daug geros informacijos, kurią galima pritaikyti praktikoje, labai patenkinta lektorės darbu, ačiū. Visas maistas labai skanus – 10 balų. Ačiū Jums.

Paskaita labai patiko. Daug ką sužinojau, išmokau gaminti moliūgų apkepą. Sužinojau naujoves vaikų maitinime. Lektiorė labai patiko, puikiai viską išaiškina. Buvo malonu pabendrauti. Praktinė dalis buvo labai įdomi. Maistas buvo skanus ir sveikas, bei tausojantis.

Viskas buvo labai gerai, patiko, ypač lektorė. Buvo labai skanu ir įdomu.

Akimirkos:

Jei Jūsų įstaiga nori tobulėti, susisiekite su mumis tel. +370 609 10 833 arba el. paštu info@sveikataipalankus.lt. Surenksime pas Jus praktinius mokymus.