#VaikuSveikosGyvensenosAkademija – akimirkos

Šiandien renginių erdvėje vyko sveikos gyvensenos edukacijos. Šis projektas prisideda prie jaunosios kartos sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo.

Kartu su vaikais ne tik mokėmės apie tai, kokia yra sveikatai palanki mityba ir sveikas gyvenimo būdas, žaidėme žaidimus, atlikinėjome užduotis. Kartu kepėme kalėdinius viso grūdo meduolius, kuriuos vos iškepusius dekoravome, taip pat gaminome sveikatai palankius viso grūdo kūčiukus. Vaikai išmoko pasigaminti daržovių ir mėsos troškinį, ragavo įvairių vaisių ir daržovių asorti.

Sveikesnių kalėdinių meduolių ir kūčiukų receptą rasite čia: https://sveikataipalankus.lt/viso-grudo-kuciukai-ir-kalediniai-sausainiai/

Po sveikos mitybos edukacijos bei žaidimų vaikai stebėjo edukacinį mitybos spektaklį. Čia vaikai susipažino su geriausiomis vaisių ir daržovių savybėmis, pažino ir kitus sveikatos šaltinius, atlikinėjo įvairias užduotis ir linksmai ir išradingai susipažino su sveikatos pasauliu. Pabaigoje vaikų laukė džiaugsminga staigmena – susitikimas su Kalėdų Seneliu!

 

 

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x