Sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo dienos stovykla Joniškyje

2021 m. birželio 14-18 dienomis vyko „Sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo dienos stovykla“ vaikams Joniškyje, kurioje dalyvavo net 120 moksleivių! Stovykla įgyvendinta „Sveikatai palankus“ komandai bendradarbiaujant su Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru.

Pagrindinis stovyklos tikslas buvo apjungti sveiką mitybą bei fizinį aktyvumą. Mokiniai turėjo galimybę įsitraukti į maisto gamybos procesą, ruošiant sau pusryčius, pietūs ar pavakarius, tuo pačiu susipažinti su visavertės mitybos principais. Dalyviai galėjo įsivertinti savo sveiko ir nesveiko maisto vartojimą, susimastyti apie galimas pasekmes jų organizmui. Su gydytoja dietologe diskutuoti apie įvairias dietas, badavimą, papildų vartojimą ir įvairius  žalingus įpročius.

Maisto technologė supažindino mokinius, kad vertėtų skaityti maisto produktų etiketes, gerai pagalvoti ką dedame į savo maisto krepšelius, iš ko gaminame ir ką valgome. Psichologė užsiėmimų metu organizavo emocijų pažinimo, raiškos, konfliktų sprendimo, savęs priėmimo aktyvias veiklas, o fizinio aktyvumo specialistės, trenerės organizavo mankštas gryname ore. Mokiniai aktyviai judėjo, gavo konsultacijas jiems rūpimais klausimais, rekomendacijas apie atliekamus pratimus.

Stovyklos metu nuolat dalyvavo aktoriai Brokoliukas ir Braškytė, kurie savo puikia nuotaika ir aktyviomis veiklomis džiugino mokinius integruojant naudingas žinias.

Tikimės, kad pasiekėme savo numatytų tikslų, ir vaikai vasarą praleis daug aktyviau bei sveikiau!

Stovyklos akimirkos

Stovyklos akimirkos

 

Komentarų:

Įrašyti komentarą