Kursai mitybos specialistui

Sveiko maisto technologė Raminta Bogušienė atsako į klausimus dėl naujausių kursų mitybos specialistams

 

Kodėl sumanėte rengti šiuos kursus?

Daugiau nei dešimtmetį trunkanti darbo patirtis maitinimo sektoriuje parodė, kad kiekvienas užsakovas yra individualus, kiekvienam reikalingi individualūs valgiaraščiai ir patiekalai, o tam yra reikalingas darbo įrankis, kuris efektyviai ir lengvai leistų organizuoti maitinimą.

Pastebime, kad rinkoje trūksta maitinimo srities profesionalų. Universitetus baigę dietistai, maisto technologai neturi darbo įrankių, jiems sudėtinga rengti kokybiškus valgiaraščius. Dėl to atsirado būtinybė  surengti šios srities profesionalų rengimo kursus ir perduoti savo sukauptas žinias, kad jiems nebereikėtų ieškoti paslaugų ir užsakinėti, kas paruoštų įstaigoms valgiaraštį. O valgiaraštį būtų galima keisti pagal sezonus, lengvai paruošti pritaikyto maitinimo – alergiškiems skirtus valgiaraščius.
Kitas aktualus klausimas – technologinės kortelės, kurias turi turėti visos viešojo maitinimo įstaigos, tikrinant valstybinei maisto veterinarijos tarnybai, jų reikalavimu kortelės turi būti parengtos kokybiškai ir profesionaliai. Darbas turint gerai parengtas korteles, virėjui yra būtinas. Keičiantis virėjams nelieka jokių baimių, kad atėjęs kitas darbuotojas nemokės gaminti, nes viskas bus detaliai aprašoma kortelėse.

Taip pat, pastebėtas ir mitybos planų kokybės ir efektyvumo trūkumas, rengiant žmonėms planus gydymo tikslais, ar norintiems išlaikyti normalų kūno svorį. Norisi pakelti mitybos planų rengimo kokybę, kad žmogus gautų ne tik šabloninį planą, kuris yra tiesiog dar vienas iš 50-jo specialisto, o būtų visa mitybos programa, kuri turėtų geriausią rezultatą.

Kam skirti šie kursai?

Kursas yra pritaikytas ugdymo, gydymo įstaigų, globos namų, viešojo maitinimo įstaigų specialistams (dietistams, maisto technologams, visuomenės sveikatos ir kokybės specialistams), dietetikos, visuomenės sveikatos, gyvensenos medicinos studentams, mitybos specialistams, treneriams, kurie tiesiogiai rengia technologines korteles, valgiaraščius, mitybos planus, restoranų bei kavinių, viešojo maitinimo organizavimo specialistams.

Kokios trukmės bus šie kursai?

Šie kursai truks 3 dienas, po 8 akademines valandas, iš viso net 24 ak. val. kokybiškam žinių įsisąvinimui. Iškilusiems klausimams dirbant su darbo įrankiais aptarti bus skiriamos net 3 individualios nuotolinės konsultacijos. Be viso to, kiekvienas kursų dalyvis gaus mėnesio trukmės konsultacijų elektroniniu paštu galimybę.

Ką mokymų dalyviai gaus kursų metu?

  • Gausite darbo įrankius – technologinių kortelių ir valgiaraščių sudarymo bazę, kuri suprogramuota taip, kad palengvintų Jūsų darbą, išvengtumėte žmogiškojo faktoriaus klaidų, darbas vyktų efektyviai ir sklandžiai;
  • Gausite darbo įrankius, kurie leis apskaičiuoti x porcijoms reikalingus produktus, maistinę ir energinę vertę, skirtingas patiekalų išeigas;
  • Gausite sistemą, kuri leis paruošti technologines korteles, valgiaraščius, apskaičiuoti patiekalo ir valgiaraščio savikainą efektyviai ir greitai;
  • Gausite su darbo įrankiu – technologinių kortelių ir valgiaraščių sudarymo bazę su jau sudarytomis virš 500 technologinių kortelių. Galėsite koreguoti technologinių kortelių aprašymus, ingredientus, keisti receptūrų numeracijas ir pritaikyti jas savo veikloje naudojamų technologinių kortelių numeracijai;
  • Gausite daugybę pavyzdinių valgiaraščių (ugdymo, gydymo, globos įstaigų), kuriuos galėsite koreguoti pagal savo poreikius;
  • Gausite sistemą, kuri padės Jums paruošti praktinius visuomenei skirtus mitybos planus profesionalai.

Kas yra technologinių kortelių ir valgiaraščių bazė?

Tai excel programoje padaryta sistema, kurioje Jūs galėsite matyti patiekalų savikainas, maistines ir energines vertes, pagal visus reikalavimus parengtą technologinę kortelę, darytų technologinių kortelių skirtingas išeigas, sudarinėti efektyviai valgiaraščius. Plačiau apie tai kalbėsiu nemokamame kursų pristatyme jau kovo 30 d. Registracija – spausti čia arba užpildyti lentelę žemiau.

Kokia šių kursų praktinė nauda dalyviui?

Po šių kursų Jums nereiks ieškoti pagalbos, kad kažkas Jums sudarytų technologinę kortelę ar valgiaraštį. Jei kuriate mitybos planus, jie bus aukštos kokybės ir efektyvesni nei iki šiol!

Kursus galima pirkti išsimokėtinai?

Kursai galimi įsigyti apmokant dalimis kreipiantis dėl tokio mokėjimo iš anksto.

 

VISA INFORMACIJA APIE KURSUS – SPAUSTI ČIA. 

 

Patiko straipsnis – įvertink ir pasidalink juo su draugais ir artimaisiais! Turite mums klausimų? Rašykite komentarų skiltyje ir Jums atsakysime.

 

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x