fbpx

Seminaras Vilniuje (04.25-26 d.) su maisto degustacija „Sveikatai palanki vaikų mityba“. Atsiveskite ir vaikus!

Seminaras, kuris vyks dvi dienas (04.25 ir 26 d.) su maisto degustacija, skirtas visai šeimai: tėveliams, turintiems nuo 1 iki 14 metų vaikus, taip pat seneliams, ugdymo įstaigos personalui, virėjoms ir dietistams, viešojo maitinimo įstaigų virėjoms ir maisto technologams, kuriems rūpi ką valgo mūsų mažieji, kurie nori sužinoti kaip iš gausybės asortimento išsirinkti sveikatai palankesnius produktus. Į seminarą kviečiame atsivesti ir savo mažuosius (nuo 3 m.). Esančioje šalia salėje su vaikučiais užsiims Renginiukas.lt personažas Braškė, supažindins su sveikatai palankiu maistu, kartu gamins sveiką užkandį, žais ir linksmins. 

1 diena – balandžio 25 d. pradžia 18 val.
Ką vaikai turi valgyti?
Sužinosite, ką vaikai turi valgyti, kas turi sudaryti jų valgiaraštį, kad mityba būtų pilnavertė ir subalansuota. Taip pat analizuosime naujausius Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytus reikalavimus darželių ir mokyklų organizuojamam vaikų maitinimui.

Kokie produktai sveikatai palankiausi?
Išmoksite lengvai ir greitai iš prekių gausos išsirinkti kokybiškiausius ir sveikatai palankiausius produktus. Sužinosite, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį juos perkant.

Kaip gaminti, kad nesugadinti?
Išsirinkę reikiamus ir kokybiškus produktus, sužinosite, kaip gaminti, kad išliktų kuo daugiau maistinių medžiagų ir vitaminų, kaip gaminti, kad nesusidarytų kenksmingų medžiagų. Taip pat, kaip ir ką gaminti, kad vaikams patiktų.

2 diena – balandžio 26 d. pradžia 18 val.
Sveikatai palankiausių produktų rinkimas:
Iš atsineštų produktų ar jų nuotraukų (sudedamųjų dalių sąrašo ir maistingumo deklaracijos) rinksime sveikatai palankiausius maisto produktus. Po šio, kartu atlikto, tyrimo ir analizės dažniausiai perkamų produktų etikečių jau net nebereikės skaityti, nes žinosime konkretų produktą, kuris iš visos pateikiamos maisto produktų grupės yra kokybiškiausias.

Patiekalų receptai ir idėjos:
Sveikatai palankaus maisto technologė ir sveikos gyvensenos propaguotoja Raminta Bogušienė pasidalins idėjomis, kokius patiekalus galima pagaminti, kad iš įvairių kruopų ne tik virtume košes, bet ir pagamintume įdomesnių valgių, kurie būtų patrauklesni mūsų vaikams. Taip pat pasidalins keletu konkrečių receptų. Kaip kepti viso grūdo blynus? Kaip gaminti maistingus keksiukus, sausainius ar pyragus?

Pusryčių ir vakarienės mitybos planas
Kiekvienas susidėliosite savo vaikui ar visai šeimai visos savaitės pusryčių, vakarienės planą. Taip pat sužinosite priešpiečių dėžutės idėjas. Beliks iš anksto nusipirkti produktus visai savaitei ir nebeliks rytais ir vakarais klausimo – ir ką gi pagaminti šįkart? Atrasite daugiau laiko sau!

Po paskaitų išsinešite ne tik daug žinių, receptų, gaminimo idėjų, motyvacijos pokyčiams, bet jausitės sotūs!

Seminarą veda: Raminta Bogušienė – sveikatai palankaus maisto technologė ir mitybos specialistė, KTU magistro laispnis maisto technologijos srityje, maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė, sveikos gyvensenos propaguotoja, dviejų vaikų mama ir laimingos šeimos kūrėja, direktorė ir steigėja VšĮ „Sveikatai palankus”, straipsnių autorė.

Daugiau apie lektorę: http://sveikataipalankus.lt/video/ http://sveikataipalankus.lt/media/

Seminaro laikas:
I dalis. balandžio 25 d. (nuo 18:00 val. iki 20:30 val.)
II dalis. balandžio 26 d. (nuo 18:00 val. iki 20:30 val.)

DALYVAUDAMI ŠIAME SEMINARE REMIATE INICIATYVĄ „SVEIKATAI PALANKI UGDYMO ĮSTAIGA“, PLAČIAU: http://sveikataipalankus.lt/sveikatai-palankiu-ugdymo-istaigu-tinklas/

Vienos dienos dalyvavimo kaina asmeniui (su maisto degustacija) – 25 €
Dviejų dienų dalyvavimo mokestis asmeniui (su maisto degustacija) – 40 €
Papildomas mokestis už vaiką 5 €.

Seminaro vieta: Lukiškių gatvė 5, LT-01108 Vilnius, Lietuva
Registracija vyksta čia: goo.gl/aadmiV

Vietų skaičius: iki 20 dalyvių

Išklausę abiejų dienų paskaitas gausite diplomą (jei reikalinga), kad dalyvavote 6 valandų seminare „Sveikatai palanki vaikų mityba“.

 

Maisto produktų rėmėjas: UAB “LIDL LIETUVA” #LidlLietuva
Daugiau informacijos: projektai@sveikataipalankus.lt arba tel. 865758808