fbpx

Seminaras apie vaikų mitybą su R. Bogušiene. Atsivesk ir vaikus!

„Formuokime visi kartu sveikatai palankius vaikų mitybos įpročius ir auginkime sveiką bei energingą jaunąją kartą“, – kviesdama į seminarą sako maisto technologė, sveikatai palankios mitybos ir gyvenimo būdo propaguotoja Raminta Bogušienė.

 

Seminaras skirtas visai šeimai:

  • tėveliams, auginantiems ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus;
  • seneliams, turintiems ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus anūkų.
  • vaikams nuo 3 metų.

Ateik ir sužinok, kaip išsaugoti vaikų sveikatą, kai gripo ir kitų peršalimo ligų sezonas!

Ką vaikai turi valgyti?

Sužinosite, ką vaikai turi valgyti, kas turi sudaryti jų valgiaraštį, kad mityba būtų pilnavertė ir subalansuota. Taip pat analizuosime naujausius Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytus reikalavimus darželių ir mokyklų organizuojamam vaikų maitinimui.

Kokie produktai sveikatai palankiausi?

Išmoksite lengvai ir greitai iš prekių gausos išsirinkti kokybiškiausius ir sveikatai palankiausius produktus. Sužinosite, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį juos perkant.

Kaip gaminti, kad nesugadinti. Patiekalų receptai ir idėjos

Išsirinkę reikiamus ir kokybiškus produktus, sužinosite, kaip gaminti, kad išliktų kuo daugiau maistinių medžiagų ir vitaminų, kaip gaminti, kad nesusidarytų kenksmingų medžiagų. Taip pat, kaip ir ką gaminti, kad vaikams patiktų.

Sveikatai palankaus maisto technologė ir sveikos gyvensenos propaguotoja Raminta Bogušienė pasidalins idėjomis, kokius patiekalus galima pagaminti, kad iš įvairių kruopų ne tik virtume košes, bet ir pagamintume įdomesnių valgių, kurie būtų patrauklesni mūsų vaikams. Taip pat pasidalins keletu konkrečių receptų. Kaip kepti viso grūdo blynus? Kaip gaminti maistingus keksiukus, sausainius ar pyragus?

Po paskaitos išsinešite ne tik daug žinių, receptų, gaminimo idėjų, bet daug motyvacijos pokyčiams!

Seminarą veda: Raminta Bogušienė – sveikatai palankaus maisto technologė ir mitybos specialistė, KTU magistro laispnis maisto technologijos srityje, maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė, sveikos gyvensenos propaguotoja, dviejų vaikų mama ir laimingos šeimos kūrėja, direktorė ir steigėja VšĮ „Sveikatai palankus”, straipsnių autorė.

VšĮ “Sveikatai palankus” kartu su vaikų laisvalaikio ir užimtumo studija “Maži basi” organizuoja seminarą “Sveikatai palanki vaikų mityba”, kurio metu sužinosite:
• kas yra subalansuota mityba,
• kokie pagrindiniai mitybos principai padeda išsaugoti sveikatą
• ir kaip pasiekti, kad sveikatai palankūs mitybos įpročiai susiformuotų ir mūsų vaikams.

 

Į seminarą kviečiame atsivesti ir savo mažuosius (nuo 3 m.), nes jaukioje “Maži basi” studijoje su vaikučiais užsiims Renginiukas.lt personažas Braškė, supažindins su sveikatai palankiu maistu, kartu gamins sveiką užkandį, žais ir linksmins.

Žiniomis ir asmenine patirtimi apie sveikatai palankią vaikų ir visos šeimos mitybą dalinsis įstaigos VšĮ “Sveikatai palankus” įkūrėja, maisto technologė, mitybos specialistė ir dviejų vaikų mama – Raminta Bogušienė.
Daugiau apie lektorę:

www.sveikataipalankus.lt/video/

www.sveikataipalankus.lt/media/

Seminaras skirtas – visai šeimai. Dalyvių maksimalus skaičius: 20
Seminaro kaina: 15 eur

VšĮ ‘‘Sveikatai palankus“
Adresas: Studentų g. 12-82, LT-50243 Kaunas
Įmonės kodas: 304193293
Bankas: DNB bankas
Sąskaitos Nr.: LT754010051003632472

Registracija patvirtinama tik užpildžius šią formą ir apmokėjus už seminarą: goo.gl/dI8B1s
Vieta: Laisvalaikio ir užimtumo studija “Maži basi”, adresas Žemaičių pl. 37, Kaunas, https://www.facebook.com/mazibasi/ www.mazibasi.lt

Daugiau informacijos: www.sveikataipalankus.lt
projektai@sveikataipalankus.lt

865758808

Projektų vadovė Kristina

Komentarų:

Įrašyti komentarą