fbpx

Paskutinio Maisto akademijos užsiėmimo akimirkos ir atsiliepimai

Vakar gaminome su renginio dalyviais: kalėdinius sausainius iš viso grūdo Spelta miltų su medumi, kalakutienos kotletus su moliūgais, morkų padažu, perlinių kruopų garnyru bei kaliaropių salotomis. Taip pat šviežių kopūstų ir paprikų sriubą bei omletą su pomidorais. Dėkojame už bendradarbiavimą Kauno savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.

Atsiliepimai:

Dėkojame R.Bogušienei už kompetenciją ir puikią organizaciją. Labai patiko pateikiamų maisto produktų pavyzdžiai. Puikūs, sveiki receptai, geras darbo organizavimas, puiki pagalba, geros emocijos dalinantis degustacijos įspūdžiais.

Gavome išsamią ir naudingą informaciją apie sveiką mitybą, palankius sveikatai produktus. Susipažinome su gamybos būdais naudojant sveikus maisto produktus. Ačiū, esame labai dėkingi!

Labai išsamiai pasakojo  apie sveiką maistą, ko nevertėtų kasdien valgyti. Ačiū lektorei! Patiko maisto gamyba ir degustacija. Ačiū už įdomiai ir naudingai praleistą laiką. 10 balų!

Daug įgavome teorinių žinių apie sveiką maistą. Lektorė puiki – atsakė į užduotus klausimus, išsamiai išaiškino rūpimus klausimus, aiškiai išdėstė teorinę medžiagą apie maistą. Vertinu 10 balų praktinę dalį ir maisto degustaciją.

Labai naudinga informacija, pateikta su dėmesiu klausytojui ir profesionaliai. Lektorė įtaigiai ir su noru perteikia savo žinias, nori, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie sveiką mitybą, atsigręžtų į save. Ačiū. Nauji ir įdomūs receptai, buvo įdomu gaminti ir degustuoti. Daug žinių, visi receptai pritaikomi kasdien. Būtinai gaminsiu pati ir savo šeimai. Užsiėmimą vertinu 10 balų! Ačiū.

Labai naudinga paskaita, labai maloni ir draugiška lektorė. Pasisėmiau daug naudingų žinių. Maistas labai skanus ir sveikas. Ačiū už suteiktą galimybę prisidėti prie maisto gamybos.

Medžiaga pateikta glaustai, dalykiškai. Lektorė puiki savo veiklos profesionalė, komunikabili, turinti humoro jausmą. Buvo malonu gaminti subalansuotus patiekalus, gavome naujesnių receptų, buvo smagu pačioms gaminti. Džiaugiamės degustuodamos, patiekalai gardūs, sveikuoliški. Gardu ir sveika! Dėkoju. Gaila, kad projektas baigėsi.

Teorinė dalis buvo nušviesta išsamiai. Supažindinta su daugeliu dalykų, kurių nežinojau.  Labai įdomu. Gaminti patiekalai patiko, gal sriubai trūko skonio.

Teorinė dalis puikiai, prasmingai išdėstyta. Lektorė matosi dirba jai mėgstamą darbą. Likome patenkinti. Praktinė dalis buvo įdomi, vyko intensyviai. Patiko, taikysime praktiškai namuose. Ačiū labai dėkingi!

Patiko, medžiaga išdėstyta vaizdžiai, informatyviai, nenuobodžiai. Lektorė puiki, nuotaikinga. Receptai neįprasti, bet valgoma.

Patiko viskas labai gerai. Gaminome visos su užsidegimu ir malonumu visus patiekalus. Namie pabandysiu pati pasigaminti.

Puikiai, labai gerai vertinu. Lektorė įdomiai ir išsamiai pasakojo.

Akimirkos:

Jei norite atvykti su kolektyvu į mūsų Studiją Kaune smagiai, informatyviai praleisti laiką, gaminti ir/ arba degustuoti kokybišką maistą susisiekite su mumis: tel. +370 609 10 833 arba el. paštu info@sveikataipalankus.lt