fbpx

Nemokamų senjorų mitybos mokymų akimirkos

Nemokami praktiniai mitybos mokymai Kauno miesto senjorams vyko ne tik su gera nuotaika, bet labai skaniai ir sveikai.
Džiaugiamės prisidėdami prie senjorų mitybos gerinimo ir tikimės, kad jie visa tai perduos jaunąjai kartai – vaikams ir anūkams.

 1. Dalia, senjorė – Teorinė paskaita pateikta įdomiai, išsamiai, su iliustracijomis. Pageidaučiau ir daugiau panašių paskaitų. Praktinėje dalyje labai skanus ir sveikas maistas. Nesunkiai paruošiamas. Puiku!

 2. Irena Kubilienė, pensininkė – Teorinėje paskaitoje labai aiškiai ir kokybiškai bei moksliškai pateikta informacija, žinios apie ligas ir apie maistą. Praktinėje dalyje pateikti nuostabūs ir sveiki maisto receptai su technologijomis.

 3. Nijolė, pensininkė – Teorinėje dalyje išsamus maisto produktų apibūdinimas, mitybos kitimas laikui bėgant. Tikrai idomu ir naudinga. Praktinis mokymas gerai organizuotas. Puikus maisto pateikimas degustacijai ir skanūs gaminiai.

 4. Danutė, pensininkė – Teorinė dalis davė daug žinių, mokymų dalis praturtino žinias. Lektorė suprantamai pateikė medžiagą. Praktinė mokymų dalis suteikė galimybę palyginti namų maisto gaminimą ir koks turėtų būti sveikas gaminimas.

 5. Zita, pensininkė – Lektorė aukštos kvalifikacijos mokslininkė, suteikė daug praktiškų žinių apie senjorų mitybą, sveiką gyvenimo būdą. Super renginys, patiko naujų maisto receptų gamyba, būtinai namie reikės pakartoti kotletukų ir varškėčių receptūras, panašiai kaip maisto gamybos laidos per TV. Ačiū labai.

 6. Gražina – Gera paskaita, maloni lektorė. Praktinė mokymų dalis puiki, maistas patiko.

 7. Julita– Labai džiaugiuosi, kad įdomiai ir vaizdžiai pravedė teorinę mokymų dalį, vyko diskusijos. Mums labai naudinga buvo pamatyti ir dalyvauti naujo sveiko maisto ruošimą ir degustavimą. Nuostabu, kad mokymai tęstųsi.

 8. Ona, kineziterapiautė, senjorė – Lektorė labai paprastai, suprantamai ir įdomiai papasakojo apie sveiką gyvenseną, įtraukdama ir mus, klausytojus, į šį procesą. Labai patiko. Maistą gaminome pačios, labai malonios šefės, padėjo, paaiškino, kas buvo neaišku, papasakojo apie sveiką maistą. Dėkojame joms.

 9. Aldona, senjorė – Lektorė išsamiai papasakojo apie maistą, sveikus produktus, jų derinimą. Maistą gaminome pačios, produktai paprasti, bet labai skanūs ir sveiki. Labai patiko šefės, suprantamai ir aiškiai viską komentavo.

 10. Romualda, pensininkė – Puiki lektorė. Įdomus mokymas. Daug žinių suteikė, ko anksčiau nežinojau. Praktinė mokymų dalis įdomi. Gardus, įdomus maistas. Viskas labai skanu, daugiau tokių užsiėmimų.

 11. Laimutė – Lektorė paskaitą pravedė profesionaliai. Paskaita įdomi. Sužinojau daug naujo. Maistas skanus, įvairus.

 12. Vita, senjorė – Nuoširdus, aiškus suprantamas pokalbis su auditorija. Praktinė dalis puiki.

 13. Jūratė, senjore – Dėkojam, labai puikiai perteikė žinias, išaiškino, supažindino. Sužinojau daug naujo. Ačiū moterims už kulinarinius ir konditerinius receptus. Labai skanu, sveika. Gaminsim seimo nariams. Nuostabus bendravimas, viskas aišku.

 14. Vanda, senjora – Dėkoju už puikią paskaitą. Labai patiko, kad galima buvo sužinoti apie savo kūno indekso masę ir t.t. Tai, ką išmokau šioje praktinėje dalyje, panaudosiu anūkų maisto racione. Ačiū! Puikiai praleista popietė!

 

Komentarų:

Įrašyti komentarą