Naujiena! Vaikų maitinimas ugdymo įstaigose – online paskaita

Paskaita skirta virėjams, dietistams, visuomenės sveikatos specialistams, maisto technologams, įstaigų vadovams ir kitiems už maitinimo organizavimą atsakingiems asmenims.

VAIKŲ MITYBA – DARŽELIUOSE, MOKYKLOSE, GLOBOS NAMUOSE, ŠEIMOSE

Subalansuota ne tik specialistams, bet ir tėvams, besirūpinantiems ir norintiems žinoti viską apie vaikų ugdymo įstaigose galiojančią maitinimo tvarką, ką vaikai valgo mokyklose ir ką būtina taikyti vaikų mityboje namuose bei kokius maisto produktus leistina ar draudžiama neštis į ugdymo įstaigą!

Šios paskaitos dėka:

  • Įgysite žinių apie vaikų maitinimo organizavimo aprašą ir visus įsigaliojusius pakeitimus 2020-aisiais metais, susijusius su epidemiologine šalies situacija ir maitinimo organizavimu jos metu;
  • Sužinosite naujausius teisės aktų reikalavimus ir kaip juos praktiškai įgyvendinti.
  • Sužinoti apie saugų, kokybišką ir sveikatai palankų vaikų maitinimą!
  • Išmoksite pagrindinius vaikų sveikos mitybos principus ir juos pritaikysite praktiškai.

Jums nereikės niekur važiuoti, viską sužinosite ir išmoksite per savo kompiuterį. Kilus klausimų po paskaitos, atsakysime el. paštu ir patarsime svarbiausiais, aktualiausiais  Jums rūpimais vaikų maitinimo klausimais.

Pageidaujantiems, kreipiantis tiesiogiai, atsiunčiamas elektroninis paskaitos išklausymo pažymėjimas išrašytas VšĮ „Sveikatai palankus“.

 

Lektorius Raminta Bogušienė – maisto technologė ir sveikatos specialistė, VšĮ „Sveikatai palankus“ įkūrėja, sveiko maisto gamintoja, lektorė, maisto srities leidinių autorė ir sveikos gyvensenos propaguotoja, turinti KTU magistro laipsnį maisto technologijos srityje ir pedagogo kvalifikaciją. Maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto  produktų sertifikavimo ekspertė. Visoje Lietuvoje pravesta daugybė mitybos mokymų nuo visuomenės iki specialistų.

 

 

Daugiau informacijos spaudoje:         

Paskaitos dalyvių atsiliepimai: 

„Vertinu puikiai. Sužinojau vertingos informacijos!“

„Viskas vienoje vietoje, puikiai ir aiškiai išdėstoma. Ačiū!“

„Lektorė aiškiai ir sklandžiai išdėstė visą informaciją. Ačiū už paskaitą!“ 

„Daug praktinių ir vertingų žinių. Naudinga paskaita ne tik dirbantiems maitinimo srityje.“

Po apmokėjimo patvirtinimo paskaitos dalyviui į elektroninį paštą išsiunčiama visa detali paskaitos informacija, nuorodos ir papildoma medžiaga.

ĮSIGYKITE PASKAITĄ – SPAUSTI ČIA.

Daugiau informacijos apie šią paskaitą:

Tel. +370-609-10833

El.p. info@sveikataipalankus.lt

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x