Naujiena! Pirma Lietuvoje Sveikatos pasaka vaikams. Išankstinė rezervacija baigta!

Brokoliukas ir Braškytė netikėtai atsiduria stebuklingoje Sveikatos karalystėje, kurioje susipažįsta su Karalystės gyventojais: Karaliene Morka, Karaliumi Avokadu, Princese Kriaušyte, Princu Obuoliuku ir kitais Karalystės gyventojais…Bet staiga ištinka visoje Sveikatos karalystėje Cukrono viruso pandemija ir jų vadas Cukrius su visa cukraus armija bando užkariauti Žmoniją ir visą Sveikatos karalystę! Kokie sveikos gyvensenos principai padeda išsaugoti Sveikatos karalystę?!…

Šioje Brokoliuko ir Braškytės paveikslėlių knygelėje tiek ikimokyklinukas, tiek pradinukas atras nuotykių, taps dalyvis pamokančios sveikatos ir draugystės istorijos, kurios, tikėtina, nuties kelius ir padarys tvirtą pamatą sveikos gyvensenos taikymui gyvenime.

Knygutėje mažieji ras mėgstamiausius savo receptus (Sveikatos karalystės picą, braškinius ledus ir t.t.) ir tai gal atrakins mažojo šefo talentą, kuris pradės gaminti ir atras meilę sveikatai palankiam maistui!

Neteisybė, iššūkiai ir kova su jais moko ne tik niekada nepasiduoti, bet atneša žinojimą, kad viskas kas sunku irgi praeina ir lieka tik pamokos, tik reikalinga niekada nepasiduoti. Šioje knygutėje atrandama iš naujo: draugystė, išmintis, vieningumas, viltis, meilė ir tikėjimas – tai vertybės kurio stumia eiti pirmyn! O Sveikatos karalystėje išmoktos pamokos būtinos kasdieniniame mūsų gyvenime: sveikai maitintis, nuolat judėti, džiaugtis aktyviais žaidimais, draugauti su emocijomis, laikytis dienos režimo, prisiminti, kad reikia būti švariems ir tvarkingiems.

Brokoliukas ir Braškytė – nuostabi knyga, su gražiomis iliustracijomis ir pamokančia istorija. Paprastai ir kiekvienam vaikui suprantamai kalba apie didelius ir svarbius dalykus. Šioje knygelėje pasakojama istorija šiomis dienomis labai aktualia tema – sveikata ir kas nuo mūsų priklauso, kad ją išsaugoti.

Ši knygelė, vaikams atskleis svarbią temą, suteiks sveikos gyvensenos pamatus, o tėveliams padės dar efektyviau taikyti sveikos gyvensenos principus savo šeimose.

 “Visur, kur esi tu, reikalingas balansas, kad būtum sveikas ir laimingas”, – su meile tavo herojai Brokoliukas ir Braškytė.

Kviečiame įsigyti pirmąją Lietuvoje Sveikatos pasaką vaikams „Brokoliukas ir Braškytė sveikatos karalystėje“:

  • Nuotaikinga ir prasminga sveikatos istorija!
  • Sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas.
  • Nuostabios iliustracijos.
  • Mėgstamiausi vaikų patiekalų receptai!

 

Knygelės kaina 10 eur/ 1 vnt. (su siuntimo mokesčiu), perkant daugiau nei 5 vnt. taikoma 10 proc. nuolaida.

PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

AKCIJA GALIOJA TIK iki 2021 m. sausio 8 d. 

Norint užsisakyti – SPAUSKITE NUORODĄ ČIA. 

 

Pasaka sukurta maisto technologės ir  sveikos gyvensenos propaguotojos, dviejų dukryčių mamos  – Ramintos Bogušienės ir visos VšĮ „Sveikatai palankus“ komandos:

Autorė Raminta Bogušienė

Kūrinio redaktorė Justina Bilinskienė

Dailininkė ir maketuotoja Eglė Kabašinskaitė

Teksto redaktorė Adelė Žeimytė

Knygelė sudaryta iš 48 psl., su atvartuose pateiktais receptais, knygelės matmenys: 21 (ilgis)*21,5 (aukštis).

Daugiau informacijos: [email protected] ir tel. 8 609 10833
Užsakymo įvykdymas planuojamas 2021 m. sausio mėn. Ribotas tiražas!

@VšĮ „Sveikatai palankus“, 2021

@Raminta Bogušienė, 2021

 

Patiko naujiena – įvertink ir pasidalink juo su draugais ir artimaisiais! Turite mums klausimų? Rašykite komentarų skiltyje ir Jums atsakysime.

 

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Naujienlaiškio prenumerata!

Susipažink su išskirtine mitybos ir gyvensenos informacija, kuri padeda gyventi sveikiau ir jaustis energingiau. Nemokami receptai, patarimai, straipsniai, naujausi seminarai ir kursai.

Aš sutinku, kad mano įvesti duomenys bus saugomi ir naudojami naujienlaiškiams siųsti. Taip pat patvirtinu, kad susipažinau ir sutinku su sąlygomis ir taisyklėmis.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x