Mokymai Tauragės specialistų ir tėvelių

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo mokymus mokytojams, virėjams ir tėvams, „Subalansuoto maisto gamyba ir pateikimas“, kuriuos vedė VšĮ „Sveikatai palankus“ įkūrėja, maisto technologė bei mitybos specialistė Raminta Bogušienė.

Siekiant geros sveikatos reikia maitintis įvairiai, subalansuotai bei sakingai. Taip pat didelės įtakos turi maisto gamybos technologijos. Sveikiausia maistą ruošti tausojančiu būdu, t.y. virti, troškinti, kepti orkaitėje.

Antroje dalyje vyko praktiniai sveikatai palankaus maisto gamybos užsiėmimai, į kuriuos įsitraukė visi mokymų dalyviai. Dalyvavusieji gamino trintą moliūgų sriuba su ciberžole, troškintus balandėlius su kalakutienos file ir grikių įdaru, virtas bulves su krapais ir sviestu, orkaitėje apkeptus lietinius blynus su daržovių (porų, morkų, cukinijos) įdaru bei viso grūdo avižinius sausainius su razinomis ir riešutais.

Dalyviai ragavo ir vertino pagamintą maistą, svarstė, kokias dar būtų galima atlikti patiekalų variacijas.

Dėkojame Tauragės rajono visuomenės sveikatos biurui už kvietimą!

 

Patiko mokymai – įvertink ir pasidalink juo su draugais ir artimaisiais! Turite mums klausimų? Rašykite komentarų skiltyje ir Jums atsakysime.

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Naujienlaiškio prenumerata!

Susipažink su išskirtine mitybos ir gyvensenos informacija, kuri padeda gyventi sveikiau ir jaustis energingiau. Nemokami receptai, patarimai, straipsniai, naujausi seminarai ir kursai.

Aš sutinku, kad mano įvesti duomenys bus saugomi ir naudojami naujienlaiškiams siųsti. Taip pat patvirtinu, kad susipažinau ir sutinku su sąlygomis ir taisyklėmis.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x