Kuriems produktams neįmanomas saikas ir gamintojai tuo naudojasi? Alfas LIVE.

Jūs turbūt esate iš tų, kurie rūpinasi savo ir šeimos sveikata, todėl renkasi sveikesnį produktą. Pavyzdžiui, kai norite kažko skanaus prie kavos ar arbatos, nežiūrite į glajais aplietus ir spalvotomis uogienėmis suteptus kepinius – renkatės avižinius sausainius arba kuklius javinukus. Bet STOP.
Šeštadieninėje Alfas Live laidoje jos vedėjas Alfas Ivanauskas kalbins maisto technologę, VšĮ „Sveikatai palankus“ įkūrėją Raminta Bogušienė – specialistė demaskuos maisto produktų gamintojų triukus, kuriais patikime tik todėl, kad apie juos nieko nežinome.
„Ar žinote, iš ko pagaminti javinukai?, – laidoje klausia R.Bogušienė – Pavadinimas sufleruoja, kad iš javų, grūdinių kultūrų, tačiau etiketėje pirmoji, taigi, pagrindinė sudėtinė dalis nurodytas cukrus, jo yra net 27 g ! Kita gudrybė – traškumas. Jam neįmanona atsispirti, traškumui nėra saiko“.


Kaip mus apgauna ne tik pavadinimai, bet ir pakuotės dizainas, o labai dažnai ir tiesiog tikėjimas tuo, kuo norisi tikėti – sužinosite Laidoje ALFAS LIVE.

Kviečiame žiūrėti laidą.

Šaltinis: DELFI.TV

Komentarų:

Įrašyti komentarą