KMS-2022

Kokybiško maisto šventė 2022 PROGRAMA

Rugsėjo 29 d. vyks penktą kartą organizuojama konferencija, mugė, degustacija – Kokybiško maisto šventė 2022. Nemokamas renginys skirtas gamintojams, ūkininkams, ugdymo, gydymo įstaigoms ir visiems kitiems kokybe paženklinto maisto vartotojams.

Šio renginio metu bus net dešimt skirtingų pranešimų apie kokybe paženklintą maistą ir galimybė paragauti išskirtinės kokybės gaminių. Šventės metu lankytojai galės klausyti konferencijos bei sudalyvauti kokybiškų maisto produktų mugėje.

Dviejų dalių konferencijoje informacinius pranešimus skaitys mokslininkai, technologai, o taip pat ir įvairūs ūkininkai, įmonių atstovai, kurie dalinsis gerąja praktika ir pažvelgs į kokybe paženklinto maisto temą iš skirtingų perspektyvų.

Kokybiško maisto šventė puiki erdvė ne tik pasidalinti gerosiomis praktikomis, pabendrauti su bendraminčiais, bet ir kažko išmokti.

Konferencijos tikslas – propaguoti produktus su ES lygiu saugomomis kilmės vietos (SKVN), geografine (SGN) ar garantuoto tradicinio gaminio (GTG) nuoroda, ekologiškus ir pagal nacionalinę maisto kokybės sistemą pagamintus produktus. Suteikti informacijos ir skatinti rinktis šiuos produktus kasdieninėje mityboje, formuoti pozityvų požiūrį į šiuos produktus ir valgymo kultūrą Lietuvoje.

Konferencija skirta – visuomenei, maisto pramonės technologams, kokybės vadovams, visuomenės sveikatos specialistams, dietistams, gydytojams, gamybos vadovams, pardavimų ir marketingo vadovams, viešojo maitinimo atstovams.

2022 m. rugsėjo 29 d. 10 val. Viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius

Renginys NEMOKAMAS.

KOKYBIŠKO MAISTO ŠVENTĖ PROGRAMA PARSISIUSTI

Būtina registracija: spauskite ČIA

 

Patiko straipsnis – įvertink ir pasidalink juo su draugais ir artimaisiais! Turite mums klausimų? Rašykite komentarų skiltyje ir Jums atsakysime.

 

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x