fbpx

Kauno senjorai aktyviai mokosi sveikos mitybos

Šiandien įvyko dar vieni Sveiko maisto gaminimo kursai, praleidome su senjoriais puikią dieną, ačiū už dalyvavimą, laukiame Jūsų kitą savaitę. Dalyvavo virš 20 senjorų, gaminome, degustavome, darėme užduotis, diskutavome, mokėmės. Puikiai praleistą laiką vainikavo dovanos, gera nuotaika.

Atsiliepimai:

Lektorė nuoširdi ir aiškiai supažindinimo su naujovėmis. Vertinu 10 balų.

Lektorė labai nuoširdžiai ir aiškiai supažindino su sveika mityba ir praktiškai paaiškino kaip išsirinkti sveikus maisto produktus. Ačiū. Vertinu 10 balų.

Dėkojame lektorei, tai labai išsami, suprantamai dėstoma medžiaga. Sužinojome daug naujų dalykų kaip išsirinkti produktus. Vertinu 10 balų. Nuo šiol kepsiu blynus lietinius su daržovėmis, bei koldūnius virsiu su varške ir špinatais. Ačiū.

Mokymas labai naudingas ir įdomus. Lektorė dėsto ir pateikia žinias aiškiai ir išsamiai. Praktinis mokymas labai naudingas, paragavęs, prisilietęs, sužinai viską kas naudinga.

Lektorė nuostabi, kalba aiškiai, specialistė tikra profesionalė.

Mokymų dalis puiki, lektorė žavinga. Vertinu 10 balų.

Nuoširdžios mergaitės, labai patiko teorinė dalis, nuostabus ir naudingas lektorės pasakojimas. Daug sužinojau, ką taikysiu gyvenime. Lektorė puiki! Patiko praktinė dalis, gamyba, degustacija, ypač aliejaus degustacija. Dėkoju už šį renginį, labai naudingas ir įdomus.

Labai įdomiai ir naudingai lektorė pravedė teorinę mokymų dalį. Ačiū gerb. R. Bogušienei už suteiktas žinias. Likau sužavėta maisto gaminimu ir degustacija. Vertinu 10 balų.

Labai reikalingi, praktiniai mokymai, ačiū labai patiko. Daug ką pasimokėme.

Labai puiki lektorė, labai patiko.

Pravesta puikiai, atsakyta į rūpimus klausimus, daug nuoširdumo. Gamina iš eko produktų, vertinu gamybą ir degustaciją puikiai.

Buvo labai įdomu. Lektorė labai maloniai išdėstė viską apie mitybą. Viskas labai skanu ir sveika. Ačiū.

Buvo labai įdomu, sužinojome daug naujų dalykų. O lektorė buvo labai maloni ir išsamiai išdėstė viską apie mitybą. Buvo viskas labaia sveika ir skanu. Ypač patiko makaronai ir lietiniai su daržovėmis.