VSG_Diplomas-ir-ženkliukas

Įgyvendintas projektas „Vaikų sveikos gyvensenos akademija“

Norime pasidžiaugti, kad VšĮ „Sveikatai palankus“ įgyvendino projektą „Vaikų sveikos gyvensenos akademija“.

Projektas buvo bendrai finansuojamas iš Europos socialinio fondo paramos, teikiamos pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-629 „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje.

Vykdydami šį projektą pasiekėme ir apmokėme net 3599 Kauno apskrities vaikų! Projektasvyko nuo 2019 gegužės 7 dienos iki 2022 birželio 15 dienos.

Vykdėme tris skirtingas veiklas: „Sveiko vaiko mokykla“,  „Sveikos gyvensenos diena“ ir „Sveiko maisto dirbtuvės“.

Per šiuos renginius vaikai išmoko pagrindinių sveikos gyvensenos principų, gamino sveikatai palankius patiekalus bei juos degustavo. Dalyviai mokinosi emocijų valdymo,  formavo valgymo kultūros įpročius, analizavo maisto produktų etiketes, susipažino su ekologiškais  ir kitais sveikatai palankesniais maisto produktais. Vyresni vaikai atlikinėjo daugiau praktinių užduočių, dalyvavo informatyviose lektorių paskaitose. Mokėsi sudarinėti sveikos mitybos planavimo, analizavo valgymo sutrikimus, lėtinių ligų įtakos atsiradimą bei konsultavosi asmeniniais sveikos gyvensenos klausimais. Visi apmokyti dalyviai įgavo įgūdžių apie tai, ką reikėtų valgyti, kaip gaminti, kad jaustųsi sveikai ir gerai.

Sveikos-gyvensenos-akademija-2.jSveikos-gyvensenos-akademija

Sveikos-gyvensenos-akademija-3Sveikos-gyvensenos-akademija-4.

Daugiau apie projektą – SPAUSTI ČIA. 

Projekto akimirkos – SPAUSTI ČIA. 

 

Patiko projektas – įvertink ir pasidalink juo su draugais ir artimaisiais! Turite mums klausimų? Rašykite komentarų skiltyje ir Jums atsakysime.

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x