fbpx

Globos ir slaugos įstaigų virėjų apmokymų akimirkos

“Sveikatai palankus” komanda mokymus pravedė globos ir slaugos įstaigų darbuotojams. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šių įstaigų virėjų tobulinimosi. Supažindinta ne tik su naujais maitinimo organizavimo teisės aktais, bet vyko ir praktinė dalis – gamyba ir degustacija.

Atsiliepimai:

Išklausiau išsamią paskaitą, sveikatai palankius pamokymus su pavyzdžiais. Lektorės pasakojimus buvo malonu klausyti. Praktinė mokymo dalis atlikta puikiai. Daiva Kairaitienė, virėja.

Išklausiau išsamią paskaitą, apie sveiką mitybą. Labai aiškiai suprantamai su įvairiais pavyzdžiais lektorė pravedė mums taip reikalingą informaciją. Maisto degustacijai paruošti receptai nustebino ingridientų įvairove. Visi patiekalai buvo naujo, man nežinomo skonio. Ačiū darbuotojams už priėmimą. Vyr.virėja Birutė Vainorienė

Išsamus pasakojimas, vaizdinė medžiaga, pasisėmiau žinių, kurias panaudosiu reikiamu metu. Pagaminti patiekalai labai skanūs. Lina, virtuvės pagalbininkė

Labai patiko, daug ką sužinojau. O lektorė gražiai, įdomiai pasakojo. Ačiū jai. Patiko gamyba, daug visko gaminome, viskas pavyko. Degustavome, tiesiog labai labai buvo skanu. Birutė, virtuvės darbininkė.

Labai patiko, sužinojome įdomios informacijos, lektorė labai įdomiai pasakojo. Patiko labai degustacija, buvo skanu. Dana, padavėja.