Dėmesio! KONKURSAS „MĖGSTAMIAUSIAS VAIKŲ PATIEKALAS“

KONKURSAS „MĖGSTAMIAUSIAS VAIKŲ PATIEKALAS“ Lietuvos ugdymo įstaigoms!

Konkurso laikas: 2020 m. lapkričio mėn. 3 d. iki 2020 m. lapkričio mėn. 13 d.

Vieta: Lietuvos ugdymo įstaigos.

Tikslas: išsiaiškinti Lietuvos vaikų nuo 1 iki 18 metų amžiaus mėgstamiausius patiekalus ir juos įtraukti į vaikų maitinimą Lietuvos ugdymo įstaigose.

Vertinimo komisija: VšĮ „Sveikatai palankus“ komandos maisto technologai ir maitinimo organizavimo specialistai.

Vertinimo kriterijai:

  • Patiekalų gamybai pasirinkta produktai, žaliavos – ekologiški, pažymėti simboliu „Rakto skylutė“, trumpųjų grandinių (iš ūkininkų);
  • Recepto sudedamosios dalys atitinka vaikų maitinimo aprašo reikalavimus (be draudžiamų sudedamųjų dalių, maisto priedų ir pan.);
  • Recepto maistinė ir energinė vertė atitinka sveikatai palankių maisto produktų kriterijus ir vaikų maitinimo aprašo reikalavimus (pridėtinio cukraus iki 5 g/100 g, druskos iki 1 g/100 g). jei grūdinių kultūrų patiekalai – skaidulinių medžiagų daugiau nei 6 g/100 g, jei naudojami recepte pridėtiniai riebalai – turi atitikti vaikų maitinimo aprašo reikalavimus.
  • Atsiunčiama ne mažiau kaip 1 galutinė pagaminto patiekalo nuotrauka. Receptas turi būti surašytas aiškiai, suprantamai, be klaidų su ingredientų ir detaliu gamybos aprašymu.
  • 50 proc. vertinimo balo lemia balsavimo rezultatai socialiniame tinkle Facebook: Sveikatai palanki mityba paskyroje patalpintų konkurso nuotraukų balsavimų rezultatai, t.y. patiktukų “LIKE“ skaičius. Ugdymo įstaigos bendruomenės gali dalintis nuorodomis į konkursą ir skatinti visą bendruomenę įsitraukti į konkursą.

 – KONKURSO NUOSTATAI

Apdovanojimai 2020 m. gruodžio 1 d.

I vieta: nuotolinis seminaras vaikų maitinimo organizavimo specialistams „Maitinimas ugdymo įstaigose. 2020 m. vaikų maitinimo aprašo išaiškinimas“ ; nuotolinis seminaras tėveliams „Sveikatai palanki vaikų mityba“ ; El. leidinys „230 technologinių kortelių rinkinys“ .

II vieta: nuotolinis seminaras vaikų maitinimo organizavimo specialistams „Maitinimas ugdymo įstaigose. 2020 m. vaikų maitinimo aprašo išaiškinimas“; nuotolinis seminaras tėveliams „Sveikatai palanki vaikų mityba“ .

III vieta: el. leidinys „230 technologinių kortelių rinkinys“ .

Būtina išankstinė dalyvio registracija. Registracijos nuoroda –  SPAUSTI ČIA

Informacija pasiteirauti [email protected]

 

Patiko konkursas – įvertink ir pasidalink juo su draugais ir artimaisiais! Turite mums klausimų? Rašykite komentarų skiltyje ir Jums atsakysime.

0 0 Balsavo
Patiko? Įvertinkite!
0 Komentarai(-ų)
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Naujienlaiškio prenumerata!

Susipažink su išskirtine mitybos ir gyvensenos informacija, kuri padeda gyventi sveikiau ir jaustis energingiau. Nemokami receptai, patarimai, straipsniai, naujausi seminarai ir kursai.

Aš sutinku, kad mano įvesti duomenys bus saugomi ir naudojami naujienlaiškiams siųsti. Taip pat patvirtinu, kad susipažinau ir sutinku su sąlygomis ir taisyklėmis.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x