Chia sėklos – supermaistas!

Chia sėklos turtingos baltymais, riebalais, iš kurių daugiausia polinesočiųjų – Omega-3, skaidulinių medžiagų. Tai subalansuotas produktas, kuris be pagrindinių medžiagų savyje turi ir mikro medžiagų – mineralinių medžiagų ir vitaminų. Chia sėklos padeda ne tik padeda praturtinti mitybą Omega-3, bet ir praturtina mikromedžiagomis. Valgomos žalios šios sėklos tikrai nepakenks, tačiau išmirkytos jos lengviau virškinamos, o kūnas lengviau įsisavins maistines medžiagas. 👉Paruošti šias sėklas nesudėtinga – užpilkite jas vandeniu, santykiu 1:10 ir palikite iki 2 val. Chia sėklos padės sureguliuoti virškinimą, palaikys pastovų cukraus lygį kraujyje, bus ilgesnis sotumo jausmas, taip pat, tai tarsi prebiotikai gerųjų bakterijų vystymuisi žarnyne. Puikus produktas ne tik virškinimui, bet ir visam organizmui, praturtinantis vertingomis maistinėmis medžiagomis.

Taigi, apibendrinant, Chia sėklos – supermaistas Jūsų sveikatai! Tik nesudievinkite vieno produkto, matykite visumą – sėklos yra mitybos piramidės viršuje ir nevartojamos kaip pagrindinis maistas! Svarbu subalansuota, reguliari, saikinga ir įvairi mityba.

☝️Supraskime, kad vienas maisto produktas sveikatos nesugadins ir neišsaugos – svarbu visuma. Tačiau integruoti į mitybą šias sėklas ne tik verta, bet būtina!🔝

👩‍🍳Paprastas receptas: išmirkykite piene/jogurte, ar augaliniame avižų gėrime, šias sėklas ir sumaišykite su pusrytine koše. Valgykite su varške, nepamiršdami uogų bei vaisių.🍒 Rinkitės ir pirkite ekologiškas sėklas.

♥️Ar naudojate šias sėklas? Kaip Jūs integruojate jas į savo mityba? Pasidalinkite receptais komentaruose! 😉

Chia sėklos

Komentarų:

Įrašyti komentarą