Atsinaujiname! Susipažinkite su naujų mūsų logotipu

Mes užaugome ir tapome dar labiau profesionalesni, šiuolaikiškesni, jaunatviškesni, labiau draugiškesni. Įpusėjus šeštiems sveikos gyvensenos veiklos metams, „Sveikatai palankus” keičia įvaizdį.

Sveikataipalankus.lt – portalas, kur vienoje vietoje pateikiama profesionali informacija, kokybiškas turinys, edukacija, skirta šviesti ir edukuoti vartotojus rinktis sveikatai palankesnius produktus ir gyvenimo būdą. Tai portalas darantis įtaka vartotojų sąmoningumui renkantis sveikatai palankų gyvenimo būdą. Suteikiantis profesionalių žinių specialistams.
Naujas mūsų įvaizdis išlieka nukreiptas į holistinį sveikatos suvokimą ir perteikimą visiems paprastu būdu. Juk sveikai gyventi paprasta!
VšĮ „Sveikatai palankus“ – ugdo visuomenės sveikatai palankios mitybos ir gyvensenos raštingumą, didinant jų sąmoningumą, kad rinktųsi sveikatai palankius maisto produktus ir gyvenimo būdą. Taip pat siekia, kad prekybos centruose, viešojo maitinimo sektoriuje, ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus ugdymo, gydymo įstaigose, socialinės globos namuose būtų kokybiškas ir sveikatai palankus maistas.
Misija – Skleisti sveikatingumo principus, formuoti valgymo kultūrą Lietuvoje, vienyti sąmoningus gamintojus ir vartotojus.

Vizija – Sąmoningi vartotojai turi pasirinkimą sveikatai palankaus ir kokybiško maisto, sveikatingumo produktų ir paslaugų.

 

Komentarų:

Įrašyti komentarą