fbpx
Subalansuoto maisto gamyba ir pateikimas

Akimirkos iš kvalifikacinių mokymų „Subalansuoto maisto gamyba ir pateikimas“ (VIDEO)

SUBALANSUOTO MAISTO GAMYBA IR PATEIKIMAS – tai kvalifikaciniai mokymai virėjams, dietistams ir kitiems už maitinimo organizavimą atsakingiems asmenims darželiuose, mokyklose, ligoninėse, globos ir slaugos įstaigose.

Per pirmąjį šių metų mėnesį mūsų studijoje įvyko dveji šio tipo mokymai. Jų metu dalyviai susipažino su subalansuoto maisto gamybos teorija, mokėsi teisingai atsirinkti produktus, o įgytas žinias pritaikė praktikoje – gaminant, degustuojant ir vertinant naujuosius vaikų maitinimo reikalavimus atitinkančius patiekalus.

Per pirmuosius šių metų mokymus pristatyti patiekalai buvo nauji, ankstesniuose mokymuose dar negaminti SVEIKATAI PALANKUS receptai.

Kvalifikacinių mokymų akimirkos

Atnaujinti kvalifikaciniai mokymai kovo mėnesį Kaune

Kovą organizuojamų mokymų SUBALANSUOTO MAISTO GAMYBA IR PATEIKIMAS programa – atnaujinta. Ją SVEIKATAI PALANKUS komanda papildė gamybos demonstracijos dalimi. Jos tikslas – perduoti kuo tikslesnę gamybos eigą, įrangos panaudojimą ir patiekalų pateikimą.

Mokymų eiga:

  • mitybos ir maisto ruošimo teoriniai pagrindai (45 min.);
  • maisto gamybos demonstracija ir savarankiška gamyba, degustacijos, vertinimo, kokybiškų maisto produktų pažinimo praktinės užduotys (2 val. 15 min.);
  • metodinė medžiaga, web-seminaras, testas – savarankiškas darbas (3 val.).

 

GAMINSIME IR DEGUSTUOSIME NAUJUS „SVEIKATAI PALANKUS“ PATIEKALUS!

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite ČIA: https://bit.ly/2WPvQSH