KAUNE ĮVYKO TARPTAUTINIO PROJEKTO „HEALTHEDU“ SEMINARAS

Š.m. birželio 20d. įvyko teorinis ir praktinis seminaras apie vaikų mitybos švietimo įstaigose tendencijas, ypatumus, planuojamus pokyčius. Pabendrauta, pasidalinta patirtimi, gerąja praktika, aptarta valgiaraščių sezoniškumo klausimas.

Seminare taip pat vyko degustacija ir praktinės dirbtuvės „Tapyba lėkštėje“, kur kiekvienas dalyvis galėjo realizuoti savo idėjas, gauti patarimus kaip patraukliai bei praktiškai ir nesudėtingai patiekti maistą, kad jis būtų ne tik sveikas, skanus, bet ir akiai mielas. HealthEDU projekto seminaras, skirtas projekte dalyvaujančioms institucijoms.

 

 

Maisto technologė ir mitybos specialistė Raminta Bogušienė pristatė vaikų maitinimo tendencijas, teisinius pakeitimus (įsigaliosiančius  nuo 2018-01-01). Padovanojo vaikų mitybos raštingumo didinimui skirtas knygeles „Brokoliukas“. Plačiau apie knygeles: http://sveikataipalankus.lt/brokoliukas/

 

Seminarą organizavo projektą koordinuojanti institucija VšĮ „eMundus“ ir oficialus projekto partneris Trakų švietimo pagalbos tarnyba bendradarbiaujant su Kauno kolegija ir VšĮ „Sveikatai palankus“.

Renginio akimirkos: 

Palikti komentarą

*

Navigate