fbpx

„AUGA group“ yra viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonė pateikia platų asortimentą ekologiškų maisto produktų, pagamintų iš savo ūkiuose užaugintų daržovių, grūdų, grybų, paukštienos, gaunamo pieno ir kiaušinių.
Visi „AUGA“ prekės ženklu pažymėti produktai yra gaminami iš ekologiškų žaliavų ir turi ekologinius sertifikatus. Sertifikuotuose ūkiuose naudojamos tik organinės trąšos, nenaudojami jokie chemikalai ir genetiškai modifikuotus organizmi. Ūkininkaujant visapusiškai saugoma gamta, rūpinamasi gyvulių ir paukščių gerove. Principingai laikydamasi šių taisyklių įmonė dirvą savo ūkiuose ne alina, o ją praturtina. Tai leidžia kasmet užauginti nepriekaištingos kokybės ir skoninių savybių produktus.
„AUGA group“ Lietuvoje ir užsienyje buvo ne kartą apdovanota už savo produktų kokybę ir pakuočių dizainą bei draugiškumą aplinkai ir vartotojams. Jos produkcija žymima aukščiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais.
Būdama socialiai atsakinga įmonė stengiasi, kad vartotojai geriau suprastų, kas yra ekologiški produktai, kodėl jie yra geresni ir sveikatai palankesni už įprastinius. Daug dėmesio bendrovė skiria švietimui, siekia, kad ekologiškus produktus vartoti pradėtų vaikai.
Pagrindinė bendrovės vizija yra padaryti ekologišką bei tvariai užaugintą maistą prieinamą visiems.