fbpx
nuotoliniai mokymai

Nuotolinių užsiėmimų pasiūlymai

Sveiko, skanaus ir tausaus maisto gaminimo praktiniai užsiėmimai

 

Organizuojame nuotolinius sveiko, skanaus, tausaus ir greitai paruošiamo maisto gaminimo mokymus, kurie įtraukia gaminti ne tik mažuosius, bet ir suaugusius (skirta skirtingoms grupėms: 5-10 m., nuo 10 m. iki 18 m., suaugusiems ir šeimoms su vaikais). Vaikams iki 10 m. teatralizuotas renginys su aktoriais.
Virš 10 m. vaikams vedamos virtuvės šefų akademijos pamokos.

Mokymų metu perteikiami tausojančio maisto gaminimo principai, kaip išsirinkti maisto produktus (etikečių analizė), ką turėti kasdien savo virtuvėse, kad mityba būtų subalansuota, maisto švaistymo mažinimo pagrindiniai principai, bei skanūs, sveiki ir greitai paruošiami patiekalai.

Trukmė: nuo 1 ak. val. iki 3 ak. val. Mokymus veda: maisto technologai, virėjai, aktoriai Brokoliukas ir Braškytė ir kiti herojai.

Nuotoliniai mokymai vyksta mūsų Zoom platformoje.

 

Sveikos gyvensenos ir aplinkos tausojimo seminarai

Organizuojame nuotolinius sveikos gyvensenos (psichikos sveikatos, fizinio aktyvumo ir mitybos), maisto tausojimo (sprendžiant maisto švaistymo problematiką) seminarus. Mokymai pritaikomi ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Galimos atskiros paskaitos arba paskaitų ciklai,

 

apjungiantys visas išvardintas sritis, orientuotos į sveiką gyvenseną ir aplinkos tausojimą, galimi praktiniai užsiėmimai (Pvz.: maisto švaistymo praktikumas, kurio metu mokoma gaminti, apsipirkti tausojant maistą).

Mokymų metu perteikiama sveikos gyvensenos ir aplinkos tausojimo žinios iš savo srities profesionalų, turinčių ilgametę patirtį ir puikius mokymų dalyvių atsiliepimus.

Trukmė 1 seminaro: nuo 2 ak. val. iki 4 ak. val. Mokymus veda: dietologai, psichologai, kineziterapeutai, maisto technologai, visuomenės sveikatos specialistai ir kiti ekspertai.

Nuotoliniai mokymai vyksta mūsų Zoom platformoje.

 

Edukaciniai kultūriniai užsiėmimai vaikams

Spektaklis ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams – „Brokoliukas ir Braškytė Sveikatos karalystėje“, edukaciniai užsiėmimai ir nuotaikingi eksperimentai bei užduotys.

Edukacijų trukmė nuo 45 min. – iki 2 ak. val. trukmės (galima su pertrauka, atsižvelgiant į pamokų laiką).

Galimi keli užsiėmimų variantai:

Spektaklis ir eksperimentai bei užduotys; Trumpi sveikos gyvensenos vaizdo siužetai (emocijos, valgymo kultūra, virtuvės įranga, rankų plovimas, maisto sauga virtuvėje, dienos režimas, maisto produktų apsipirkimas, užkandžių į priešpiečių dėžutę gamyba ir pan.).

Spektaklis ir edukaciniai eksperimentai, integruojant maisto gaminimą (sveikų užkandžių, lengvai pagaminamų patiekalų gamyba, atsižvelgiant į dalyvių amžių).

Praktiniams užsiėmimams, gali būti iš anksto paruošiamas/suderinamas reikalingų produktų sąrašas, kad vaikai galėtų kartu su edukatoriais gaminti sveikatai palankius, lengvus ir skanius užkandžius.

Nuotoliniai mokymai vyksta Zoom platformoje.

 

 

 

Nuotolinių mokymų kainos derinamos individualiai, priklausomai nuo užsakomų renginių skaičiaus, laiko, dalyvių skaičiaus ir kt. 

 

 

Dėl pasiūlymų prašome kreiptis:

el. paštu: komunikacija@sveikataipalankus.lt arba tel.: +370 609 10833

 

Komentarų:

Įrašyti komentarą