fbpx

Nuotoliniai kvalifikaciniai mokymai „SVEIKATAI PALANKI MITYBA“

Naujausi teisės aktai ugdymo ir gydymo įstaigų maitinimo organizavimui įsigalioja nuo 2020-05-01, dalyvauk mokymuose ir sužinok naujausią informaciją ir ją pritaikyk praktikoje!

PARODOMOJI GAMYBA, PRAKTINĖS UŽDUOTYS, METODINĖ MEDŽIAGA!

Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose kvalifikaciniuose mokymuose „Sveikatai palanki mityba” – tai kvalifikaciniai mokymai technologijų mokytojams, virėjams, dietistams, už maitinimo organizavimą atsakingiems asmenims darželiuose, mokyklose, ligoninėse, globos ir slaugos įstaigose ir kitiems norintiems tobulėti ir kelti kompetencijas asmenims.

Mokymus sudaro: teorinė dalis ir praktinė dalis – užduotys, parodomoji gamyba ir savarankiškas darbas.

Mokymų turinys:

 • MITYBOS PAGRINDAI (Sveikatai palankios mitybos ir valgymo kultūros įpročių formavimo strategija. 10 pagrindinių sveikatai palankios mitybos principų. PSO ir LR SAM rekomendacijos. Praktinės užduotys, savarankiškas darbas).
 • MAISTO PRODUKTŲ ABC (Žaliavų techninių specifikacijų aprašymas; Ženklinimo etikečių analizė; Kaip išsirinkti sveikatai palankiausią maisto produktą? Marketingo gudrybės; Ekologiškas maistas; Simboliu „Rakto skylutė“ pažymėtas maistas. Praktinės užduotys, savarankiškas darbas).
 • MAITINIMO REKOMENDACIJOS (Maitinimo teisinio reglamentavimo aktualijos, naujausi teisės aktų pakeitimai. Praktinės užduotys, savarankiškas darbas).
 • MAISTO SAUGA IR KOKYBĖ (žaliavos, inventorius, temperatūra, personalas, atliekos, pagalbinės medžiagos, plovimas ir dezinfekavimas. Maisto saugos ir kokybės samprata. Kokios rizikos ir dėl kokių priežasčių turi būti suvaldytos. Praktinės užduotys, savarankiškas darbas).
 • VALGIARAŠČIO IR TECHNOLOGINIŲ KORTELIŲ SUDARYMAS (Technologinių kortelių ir valgiaraščių sudarymas ir praktinis įgyvendinimas. Praktinės užduotys, savarankiškas darbas).
 • MAISTO GAMINIMO ABC (Sveikatai palankiausi gamybos būdai; Maistinės vertės išsaugojimas; gamyba; Pateikimas. Praktinės užduotys, savarankiškas darbas).
 • SVEIKATAI PALANKŪS PATIEKALAI (Pusryčiai; Pietūs; Vakarienė; Priešpiečiai ir pavakariai. Parodomoji gamyba, pateikimas, vertinimas, diskusija. Praktinės užduotys, savarankiškas darbas).
 • METODINĖ-DALOMOJI MEDŽIAGA (technologinės kortelės, valgiaraščiai, informacijos suvestinė)

* Viso 5 moduliai po 8 ak. val. (teoriniai, praktiniai, savarankiško darbo nuotoliniai mokymai). Kiekvienų mokymų metu visos žemiau nurodytos temos įtrauktos, jų išnagrinėjimas pilnas pasiekiamas baigus visus 5 modulius.

Mokymų dalyviai gaus:

 • Kvalifikacinius pažymėjimus;
 • Metodinę dalomąją medžiagą (technologinės kortelės, valgiaraščiai, informacijos suvestinė);
 • VERTINGĄ DOVANĄ – vieną iš dviejų technologinių kortelių paketų:
 1. 100 technologinių kortelių rinkinys https://sveikataipalankus.lt/100-sveikatai-palankiu-technologiniu-korteliu/
 2. 130 technologinių kortelių rinkinys https://sveikataipalankus.lt/nauju-el-technologiniu-korteliu-rinkinys-130-sveikatai-palankiu-technologiniu-korteliu/

Mokymus veda

Raminta Bogušienė – sveikatai palankaus maisto technologė ir mitybos specialistė, turinti KTU magistro laipsnį maisto technologijos srityje, maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto  produktų sertifikavimo ekspertė, sveikatai palankaus maisto kūrėja ir gamintoja.

Atsiliepimai apie mokymus: https://sveikataipalankus.lt/straipsniai/renginiai-atsiliepimai/

 

 

 

Mokymai bus rengiami atskirai – ugdymo ir gydymo įstaigų atstovams. Informuosime apie tikslią datą visus užsiregistravusius.

Vieta: mokymai vyksta nuotoliniu būdu, instrukciją prisijungimui prie mokymų atsiunčiame el.paštu prieš mokymus.

Trukmė: 4 ak. val. (teorija ir praktika), 4 ak. val. savarankiškas darbas (I modulis).

RENKAMA GRUPĖ, kviečiame užpildyti formą apačioje, taip pat formą rasite čia: https://bit.ly/2RULXh1 

Kaina: 69 Eur (I modulis).

Daugiau informacijos: tel. +370 609 10 833 arba el. paštu: info@sveikataipalankus.lt

 

VšĮ „Sveikatai palankus“ Jūsų asmens duomenis tvarko dėl leidinių prekybos bei webseminarų paslaugos tiekimo tikslu. Daugiau informacijos apie savo, kaip duomenų subjekto teises, rasite Privatumo pranešime čia.