fbpx

NAUJIENA! Mitybos ir sveikos gyvensenos konsultacija

Mitybos ir sveikos gyvensenos pokyčiams, sveikatos išsaugojimui pats tinkamiausias laikas DABAR!

Konsultacijos metu pagal Jūsų poreikius aptariame:

  • Jūsų, Jūsų vaiko ar šeimos mitybą ir sveika gyvenseną, pagal parengtą „Sveikatai palankus” metodiką;
  • Mitybos ir sveikos gyvensenos plano sudarymą ir praktinį jo įgyvendinimą;
  • Maisto produktų pasirinkimą ir sveiko maisto gamybą;
  • Fizinio aktyvumo, miego, poilsio ir darbo režimą.

Kartu su konsultacija Jūs gaunate:

  • Elektroninę knygą  „Sveikos mitybos praktinį vadovą“ (žr. produkto galerijoje knygos ištrauką);
  • Mitybos ir sveikos gyvensenos savianalizės testą ir vertinimą;
  • Individualius patarimus, motyvaciją ir įkvėpimą gyventi ir valgyti sveikiau!

Mityba ir sveika gyvensena – tai ne kraštutinumai, mėsos nevalgymas, badavimas, alinantis sportas, atsisakymas desertų, tai individuali, subalansuota ir kasdien taikoma praktika. Nori išlaikyti normalų kūno svorį visą gyvenimą, nori turėti sveiką nugarą, nori būti energingas ne tik ryte, bet visą dieną – susisiek!

TAI PASIEKIAMA RANKA!

UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ – SPAUSTI ČIA. 

 

Kaip žinoti kas tinka man, mano vaikui ar mano šeimai? Kodėl nepaisant gausybės informacijos apie mitybą ir sveiką gyvenseną, daugybė žmonių kenčia nuo viršsvorio, virškinimo problemų, alergijų ir kitų negalavimų? Ką daryti, jei vaikai atsisako valgyti sveiką maistą? Kaip subalansuoti šeimos mitybą, būti fiziškai aktyviems, subalansuoti darbo ir poilsio režimą? Atsakymas žinomas – kiekvienas žmogus yra individualus. Jei pasiklydote informacijos jūroje ir susiduriate su sveikatos, svorio ar emocinio disbalanso iššūkiais, o gal tiesiog trūksta energijos – aš pasirengusi Jums padėti.

Visiems žinomas posakis „kas tinka kiekvienam – netinka niekam“ – puikiai tinka kalbant ir apie mitybą bei sveiką gyvenseną.

 

Konsultuoja Raminta Bogušienė – sveikos gyvensenos mokytoja, maisto technologė ir sveikatos specialistė, dietetikos studentė, VšĮ „Sveikatai palankus” įkūrėja, turinti KTU magistro laipsnį maisto technologijos srityje ir pedagogo kvalifikaciją. Sveikatai palankių receptų ir technologinių kortelių bazės kūrėja, knygos „Sveikatai palankus technologinių kortelių ir valgiaraščių rinkinys“ autorė, pirmosios Lietuvoje Sveikatos pasakos vaikams „Brokoliukas ir Braškytė Sveikatos karalystėje“ autorė ir kitų mitybos bei sveikos gyvensenos leidinių autorė. Maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė. Visoje Lietuvoje pravesta daugybė mitybos mokymų nuo visuomenės iki specialistų. Sveikos gyvensenos ir mitybos socialinių iniciatyvų autorė, visą gyvenimą aktyviai sportuojanti, buvusi profesionali krepšininkė, dviejų vaikų mama ir mylinčios šeimos kūrėja. 

Daugiau informacijos spaudoje:

Būkime sveiki ir laimingi! Ir laimingus darykime kitus!

Individualios konsultacijos trukmė: 50 min. Konsultacija vyks ZOOM platformoje. Norintiems konsultaciją padovanoti – užsakymo pastabose nurodykite asmens kontaktinę informaciją  ir gausite paruoštą dovanų kuponą!

Dėl laiko rezervacijos susisiekite: info@sveikataipalankus.lt arba tel. +370 609 10833
Nurodykite užsakymo numerį ir kontaktus.

LRT „Stilius“  su Raminta Bogušiene nuo 33 min.

Alfas live. Maisto technologė įspėja: skaitykite gaminio sudėtį, nes etikečių užrašai klaidina.

Komentarų:

Įrašyti komentarą