fbpx

Naujiena – Kultūros paso edukacija Jūsų ugdymo įstaigoje

Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas. VšĮ „Sveikatai palankus“ įgyvendina šią priemonę ir kviečia užsisakyti spektaklį „Brokoliukas sveikatos karalystėje“.

Brokoliukas ir Braškytė – pantomimos teatro profesionalai, nuotaikingais personažais persirengę aktoriai meistriškai naudoja teatrą, kaip priemonę, siekiant atskleisti sveikos gyvensenos ir mitybos principus ir taisykles. Spektaklio metu lavinama vaikų vaizduotė, kūrybiškumas, sveikos gyvensenos įgūdžiai. Nuotaikingas ir išraiškingas Brokoliukas su Braškytė padeda vaikams nukeliauti į nepaprastą Sveikatos karalystę. Daržovių paslaptys ir nuotykiai, gražaus elgesio ir manierų mokymąsis, nuotaikingiausia ir geriausia pasaulyje mankšta ir visa tai, tik vienos kelionės po Sveikatos karalystę dėka! Ar teko kada nors girdėti, kaip Karalius Avokadas šaukia į mūšį generolę Duoną? O ar žinai, kiek Čili pipiriukų reikia norint nugalėti blogąjį Cukrių? Viską sužinosite šios stebuklingos kelionės metu!

Užsisakyti edukaciją naudojantis Kultūros pasu galite čiahttps://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/3624

Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje 80-250,

SVARBU – spektaklis gali vykti ugdymo įstaigos kieme, laikantis visų numatytų saugos atstumų, vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu „DĖL KULTŪROS, PRAMOGŲ BEI KITŲ RENGINIŲ IR SUSIBŪRIMŲ ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ“.

 

Komentarų:

Įrašyti komentarą