fbpx

Mitybos subalansavimas su Raminta Bogušiene ir “Sveikatai palankus” komanda

Sveikam ir sergančiam | svorio sureguliavimui ir sveikatos išsaugojimui |  tau ir tavo vaikui | tau ir tavo šeimai
MITYBOS KONSULTACIJA + 7 DIENŲ MITYBOS PLANAS SU RECEPTAIS + APSILANKYMAS KARTU MAISTO PRODUKTŲ PARDUOTUVĖJE + GAMINIMO PAMOKOS

Visiems žinomas posakis – „kas tinka kiekvienam – netinka niekam“ – puikai tinka kalbant ir apie mitybą. Kaip žinoti kas tinka man, mano vaikui ar mano šeimai? Kodėl nepaisant gausybės informacijos apie sveiką mitybą, daugybė žmonių kenčia nuo viršsvorio, virškinimo problemų, alergijų ir kitų negalavimų? Atsakymą mes žinome – kiekvienas žmogus yra individualus. Tad jei pasiklydote informacijos jūroje – mūsų specialistai pasirengę Jums padėti. Užsisakykite individualią mitybos konsultaciją. Sužinokite, kiek maistinių ir energinių medžiagų Jums reikia. Kokie maisto papildai svarbūs mitybos praturtinime. Išmoksite skaityti maisto produktų etiketes. Pamilsite maisto gaminimą ir įgausite ilgalaikius sveikos mitybos įgūdžius.

ESANT POREIKIUI KONSULTUOJA MŪSŲ KOMANDOS GYDYTOJAI, KINEZETERAPIAUTAI, PSICHOLOGAI, SPORTO TRENERIAI, DIETOLOGAI


I. MITYBOS KONSULTACIJA+7 DIENŲ MITYBOS PLANAS SU RECEPTAIS

  • Suderink mitybos subalansavimą su “Sveikatai palankus” komanda telefonu: +370 673 46373 arba paštu:info@sveikataipalankus.lt
  • UŽPILDYK KLAUSIMYNĄ IR ATSIŲSK info@sveikataipalankus.lt
  • ATVYK 45 MIN. KONSULTACIJAI Kaune studijoje “Sveikatai palankus, kurios metu pateikiama klausimyno analizė, esamos mitybos būklės privalumai ir rekomendacijos, aptarïame Jūsų sveikatos būklę, mitybos įpročius, specialius poreikius, alergijas, svorio metimo procesą ar jo auginimą, ligų gydymą ir/ arba sveikatos išsaugojimą.
  • PARENGIAMAS 7 DIENŲ INDIVIDUALUS MITYBOS PLANAS SU RECEPTAIS pagal Jūsų individualią situaciją, mitybos ir gyvenimo būdo rekomendacijomis, maisto racionu, receptais, išsiunčiame Jums el. paštu.

Kaina: 60 Eur (mitybos planas) + 100 Eur (konsultacija), jei tik mitybos planas – 100 Eur.

Vieta: Juozapavičiaus per. 21-56, Kaunas

Laikas: derinamas individualiai


II. INDIVIDUALI MAISTO GAMINIMO PAMOKA

Mūsų studijoje aptarsime maisto produktus ir sveikatai palankių patiekalų gaminimo principus. Gaminsime dienos raciono patiekalus ir aptarsime rekomenduojamus valgius kiekvieno valgymo metu, kaip ir ką pagaminti iš atskirų maisto produktų grupių, ką dėtis į darbą ar mokyklai, kad būtų ne tik sveika, bet ir greitai pagaminama.

Kaina: 50 Eur/ 1 val.

Vieta: Kaunas

Laikas: derinamas individualiai

Registracija ir smulkesnė informacija telefonu: +370 673 46373

El. paštas: info@sveikataipalankus.lt 


  III. APSILANKYMAS KARTU MAISTO PARDUOTUVĖJE

Jūsų pasirinktame prekybos centre apmokinsime kaip išsirinkti kokybiškiausius ir sveikatai palankiausius maisto produktus. Sužinosite, ne tik kokia duona, jogurtas, žuvis sveikiausi, bet ir išmoksite sutaupyti laiko bei pinigų apsiperkant maisto produktus. Sužinosite, kokius geriausius pasirinkimus daryti perkant maistą visai šeimai.

Išaiškinsiu kaip skaityti produktų etiketes ir į ką atkreipti dėmesį. Atsakysiu į visus Jūsų kilusius klausimus. Tai puikus būdas išmokti atsirinkti tai, kas svarbiausia Jūsų tikslui pasiekti būnant sveikiems ir energingiems.

Kaina: 50 Eur/ 1 val.

Vieta: Kaunas

Laikas: derinamas individualiai

Registracija ir smulkesnė informacija telefonu: +370 673 46373

El. paštas: info@sveikataipalankus.lt


IV. PAPILDOMOS KONSULTACIJOS, RECEPTAI

Tolimesni susitikimai būtų naudingi siekiant geresnių rezultatų ir mokantis ilgalaikių sveikos mitybos įgūdžių. Dažniausiai su klientais pakartotinai susitinkame po 2-3 savaičių įvertinti progresą bei įvesti reikiamas korekcijas į mitybos planą. Yra klientų, kuriems reikalinga kasdieninė motyvacija ir jie grįžta dažniau. Jūs turite įvertinti savo galimybes ir poreikius, o mes su mielu noru suplanuosime kartu su Jumis Jūsų ateinančius susitikimus Jums patogiu laiku. Išmokite galutinai susiformuoti sveikus mitybos įpročius, savo ir savo šeimos mitybos planą pasirenkite patys ir džiaukitės ne tik gera sveikata, bet ir puikia išvaizda.

Pakartotinių konsultacijų kaina 25 Eur/ 1 akad.val.

Papildomų receptų kaina 50 Eur/ 100 receptų.

Registracija ir smulkesnė informacija telefonu: +370 673 46373

El. paštas: info@sveikataipalankus.lt