fbpx

Kalėdinė šventė – spektaklis „Brokoliukas ir Kalėdų senelis sveikatos karalystėje“

Tai šventinis spektaklis vaikams leidžiantis susipažinti su sveika mityba, daržovėmis, vaisiais ir kitais sveikatos šaltiniais, bei fiziniu aktyvumu.

Sveikuolis Brokoliukas kartu su vaikais leidžiasi į kelionę po Sveikatos karalystę. Jos metu jie supažindinami su įvairiomis daržovėmis, jų nauda organizmui, kiek ir kokių vitaminų bei gerųjų savybių jos turi, bei kiek jų reikia vartoti, kad būtum sveikas ir stiprus. Neišvengiamai, kelionės metu Sveikuolis Brokoliukas susiduria ir su saldžiaisiais priešais – saldumynų armija, vienus sėkmingai įveikia, o su kitais nubrėžia aiškias draugystės taisykles.

Sveikuolis Brokoliukas vaikus supažindina su gero elgesio prie stalo taisyklėmis.

Spektaklio metu vaikai yra įtraukiami ir į patį spektaklį. Jie tampa jau nebe žiūrovais, o jo dalimi, nes kartu su Brokoliuku mokinasi kaip tinkamai ir smagiai atlikti mankštą.

Po spektaklio vaikai kepa ir dekoruoja meduolius,  ateina Kalėdų senelis,  kviečia vaikus pažaisti ir pagal užsakovo poreikį išdalina dovanas.

Šventinis sveiką mitybą, valgymo kultūrą ir sveiką gyvenimo būdą skatinantis spektaklis su Kalėdų seneliu ir apdovanojimais.

Šventinio renginio metu vaikams – spektaklis su profesionaliais teatro aktoriais, kepami ir dekoruojami meduoliai, susitikimas su Kalėdų seneliu, žaidžiami žaidimai ir įteikiamos dovanėlės!

Susipažinsime su sveikatos pasauliu linksmai ir išradingai!

Kalėdinė šventė – spektaklis skirtas: 3-10 metų vaikams.

Kalėdinę šventę – spektaklį veda:  VšĮ “Sveikatai palankus” komandos nariai ir profesionalūs aktoriai.

Kalėdinės šventės – spektaklio trukmė: 1,5 – 2 val.

Kalėdinės šventės – spektaklio vieta: Studija Sveikatai palankus, A. Juozapavičiaus pr. 21-56, Kaunas

KAINA, LAIKAS derinama iš anksto. 

Daugiau informacijos:  tel. +370 684 01315 arba el. paštu info@sveikataipalankus.lt

Užregistruok savo įstaigą ir mes susisieksime!!!!! Registracija ugdymo įstaigos, šeimų bendruomenės ar kitų norinčių čia: https://goo.gl/25j7Bs