fbpx

NAUJIENA! Edukacinis video spektaklis „Brokoliukas Sveikatos karalystėje“ !

Edukacinis video spektaklis vaikams

„Brokoliukas Sveikatos karalystėje“

 

Ugdymo procesui šiuo metu vykstant nuotoliniu būdu, mokytojai ir tėvai susiduria su iššūkiu kaip užimti vaikus, ir kaip veiklą prie kompiuterio ekrano paversti prasmingu laiku. Šiandien galime pasiūlyti Jums puikią išeitį!

Pristatome Jums išskirtinę galimybę įsigyti populiarų, jau daugelį Lietuvos mokyklų aplankiusį edukacinį spektaklį!

Interaktyvus video spektaklis  – edukacija „Brokoliukas sveikatos karalystėje“ – tai profesionalių aktorių atliekamas spektaklis vaikams leidžiantis susipažinti su sveika mityba, daržovėmis, vaisiais ir kitais sveikatos šaltiniais, bei fiziniu aktyvumu jau persikeltas ir į virtualią erdvę!

Pažadame, kad šis spektaklis ne tik prikaustys vaikų dėmesį, suteiks sveikatos žinių, bet ir gerų emocijų!

Nepraraskime optimizmo ir išlaikykime gerą nuotaiką.

 

Apie spektaklį:

Interaktyvi edukacija-spektaklis „Brokoliukas“ – tai profesionalių aktorių atliekamas spektaklis vaikams leidžiantis susipažinti su sveika mityba, daržovėmis, vaisiais ir kitais sveikatos šaltiniais, bei fiziniu aktyvumu. Spektaklio metu vaikai yra įtraukiami ir į patį spektaklį – tampa jau nebe žiūrovais, o jo dalyviais, nes kartu su Brokoliuku mokosi kaip tinkamai ir smagiai atlikti mankštą bei supažindina su gero elgesio prie stalo taisyklėmis. Sveikuolis Brokoliukas kartu su vaikais leidžiasi į kelionę po Sveikatos karalystę. Jos metu jie supažindinami su įvairiomis daržovėmis, jų nauda organizmui, kiek ir kokių vitaminų bei gerųjų savybių jos turi, bei kiek jų reikia vartoti, kad būtum sveikas ir stiprus. Neišvengiamai, kelionės metu Sveikuolis Brokoliukas susiduria ir su saldžiaisiais priešais – saldumynų armija, vienus sėkmingai įveikia, o su kitais nubrėžia aiškias draugystės taisykles.

 

Spektaklio akimirkos:

 

Spektaklį galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje (spausti nuorodą apačioje),

bei kreipdamiesi

Tel. 8 609 10833

arba

el.paštu info@sveikataipalankus.lt !

Įsigyti spektaklį

Komentarų:

Įrašyti komentarą