fbpx

VšĮ „Sveikatai palankus“ nepriklausoma ir privati organizacija

Džiugu, kad visuomenėje vis dažniau diskutuojant ir vertinant įvairius priimtus sprendimus, įstatymus ar jų pataisas, ribojimus, drausminimus ar pan., VšĮ “Sveikatai palankus” veikla suprantama teisingai, kaip  privačios organizacijos, kuri  nėra susijusi su jokiomis valstybinėmis ar ne valstybinėmis įstaigomis. Vienintelė įmonės steigėja yra Raminta Bogušienė.

Pagrindinis nepriklausomos organizacijos VšĮ „Sveikatai palankus“ tikslas – ugdyti visuomenės sveikatai palankios mitybos raštingumą, didinant jų sąmoningumą, kad rinktųsi sveikatai palankius maisto produktus. Taip pat inicijuoti prekybos centruose, viešojo maitinimo sektoriuje, vaikų ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus ugdymo įstaigose sveikatai palankaus maisto atsiradimą.

VšĮ „Sveikatai palankus“ vykdo socialines ir konsultacines veiklas (MOKYMAI, KONSULTACIJOS, PRAKTINIŲ PRIEMONIŲ KŪRYBA IR LEIDYBA) – socialinė iniciatyva darželiuose ir mokyklose „Sveikatai palankus“ ugdymo įstaigų tinklas; edukacinių priemonių ir medžiagos, skirtų vaikų ir suaugusiųjų mitybos raštingumo didinimui, rengimas ir gamyba; sveikatai palankių valgiaraščių kūrimas ugdymo įstaigoms ir privatiems asmenims; kompleksinis visuomenės švietimas: seminarai, renginiai, šventės, mokymai sveikatai palankios mitybos raštingumo didinimui, skirti visuomenei, visoje Lietuvoje; konferencijos, seminarai, mokymai vaikų maitinimo organizatoriams, maisto gamintojams ir daugybė kitų sveikatingumo veiklų.

Pagrindinė mūsų vizija – kad kuo daugiau žmonių būtų sveiki ir laimingi, o mes jungtume visas sveikos gyvensenos sritis, nuolat augtume ir plėstumėmės ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Mūsų vertybės – kompetencija, atsakomybė ir meilė darbui mums reiškia profesionalumą, darbo išmanymą, nuolatinį tobulėjimą ir norą kurti sveikesnę ir laimingesnę visuomenę.