fbpx
[fruitful_tabs type=“accordion“ width=“100%“ fit=“false“] [fruitful_tab title=“SVEIKATAI PALANKAUS MAISTO TECHNOLOGĖS IR VIRTUVĖS ŠEFĖS KONSULTACIJA JUMS PATOGIU BŪDU (SKYPE, TELEFONU, EL. PAŠTU, VIBER, FACEBOOK IR T.T.).“] Konsultacijos metu aptariame Jūsų tikslus ir siekius norint sustiprinti sveikatą, įdiegti šeimoje sveikatai palankios mitybos įpročius. Išsiaiškiname Jūsų dabartinius mitybos ir gyvensenos įpročius. Perteikiame pastebėjimus ir patarimus, kur galima tobulėti. Maisto ekspertės atsako į visus Jums rūpimus klausimus;

Maisto produktų pirkimo planavimas ir apsipirkimas kartu;

Šeimos mitybos plano sudarymas (ką pirkti, kaip ir kiek gaminti, kaip formuoti valgymo kultūrą);

Maisto gaminimas, receptai, gaminimo principai;

Apsilankome Jūsų namuose, įvertiname perkamus maisto produktus ir mitybos būdą ir šeimos poreikius, patariame, ką pirkti, kaip gaminti ir planuoti  šeimos sveikatai palankią mitybą su jūsų turimais laiko ir finansiniais ištekliais. Motyvuojame ir sekame Jūsų progresą.

Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekite el. paštu info@sveikataipalankus.lt, tel. +370 609 10833
[/fruitful_tab] [fruitful_tab title=“SUDAROME VIENOS SAVAITĖS, MĖNESIO, SEZONO, METŲ SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS ARBA ALERGIŠKIEMS PRITAIKYTOS MITYBOS PLANĄ SU JŪSŲ FINANSINIAIS BEI INDIVIDUALIAIS POREIKIAIS.“] Sekame progresą, derinamės prie pokyčių (nėštumas, vaiko maitinimas, sportas, sezoniškumas).

Paprasti produktai ir greitai paruošiami patiekalai, jų receptai, pagrindiniai sveikatai palankios mitybos principai. Motyvuojame ir konsultuojame plano laikymosi laikotarpiu.

Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekite el. paštu info@sveikataipalankus.lt, tel. +370 609 10833 [/fruitful_tab] [fruitful_tab title=“SVEIKATAI PALANKAUS AKTYVUMO EKSPERTĖS KONSULTACIJA IR INDIVIDUALIUS POREIKIUS ATITINKANČIO FIZINIO AKTYVUMO PARINKIMAS, MOTYVACIJA, PROGRESO STEBĖSENA“] Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekite el. paštu info@sveikataipalankus.lt, tel. +370 609 10833  [/fruitful_tab] [fruitful_tab title=“VAIKŲ UGDYMAS IR DARNA ŠEIMOJE. KONSULTACIJOS, PRAKTINIAI PATARIMAI.“] Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekite el. paštu info@sveikataipalankus.lt, tel. +370 609 10833  [/fruitful_tab] [/fruitful_tabs]

Apie artėjančius mokymus sekite mūsų naujienas:Facebook