fbpx

Vaikų ir šeimos mityba. Teorija ir praktika su R. Bogušiene (gegužės 15 d.)

Jei Jūsų vaikučiai ar kiti šeimos nariai dažnai peršala, susiduriate su alergijomis ir kitais sveikatos negalavimais – MOKYMAI SKIRTI JUMS!

Pasitikime vasarą sveikesni!

Ką vaikai ir juos supantys suaugusieji turi valgyti?

Sužinosite, kas turi sudaryti vaikų ir visos šeimos valgiaraštį, kad mityba būtų pilnavertė ir subalansuota. Taip pat analizuosime naujausius Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytus reikalavimus darželių ir mokyklų organizuojamam vaikų maitinimui.

 Kokie produktai sveikatai palankiausi?

Išmoksite lengvai ir greitai iš prekių gausos išsirinkti kokybiškiausius ir sveikatai palankiausius produktus. Sužinosite, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį juos perkant.

Kaip gaminti, kad nesugadinti?

Išsirinkę reikiamus ir kokybiškus produktus, sužinosite, kaip gaminti, kad išliktų kuo daugiau maistinių medžiagų ir vitaminų, kaip gaminti, kad nesusidarytų kenksmingų medžiagų. Taip pat, kaip ir ką gaminti, kad vaikams ir suaugusiems patiktų.

Praktinė dalis – 5 patiekalų gamyba ir degustacija.

5 patiekalų gamyba. Degustacija su vertinimo anketomis pagal 5 pojūčius (rega, uoslė, skonis, kvapas, lytėjimas) ir vertinimas balų sistemoje. Tai išmokina valgyti lėtai, mėgautis valgomu maistu. Degustacija prie stalo.

 Po paskaitų išsinešite ne tik daug žinių, receptų, gaminimo idėjų, motyvacijos pokyčiams, bet jausitės sotūs ir laimingi!

Mokymus veda Raminta Bogušienė – sveikatai palankaus maisto technologė ir mitybos specialistė, sveikatai palankaus vaikų maitinimo iniciatorė ir konsultantė, KTU magistro laipsnis maisto technologijos srityje, maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė, sveikatai palankaus maisto kūrėja ir gamintoja.

REGISTRUOKIS ČIA: https://goo.gl/rSyWft

Data: 2018 m. gegužės 15 d.

Laikas: 17.30 val. – 21 val.

Kaina:  35 Eur, registruojantis į 3 mokymus  – 90 Eur, registruojantis į 2 mokymus – 60 Eur. Vietų skaičius ribotas!

Vieta: Studija „Sveikatai palankus“, A. Juozapavičiaus pr. 21-56, Kaunas

Renginio organizatoriai ir įgyvendintojai – VšĮ „Sveikatai palankus“ komanda. Iškilus klausimams, rašykite: komunikacija@sveikataipalankus.lt , skambinkite: 8 60910833