SVEIKO MAISTO ŠVENTĖ 2017 AKIMIRKOS

Sekmadienį gražiausioje Kauno vietoje – Pažaislio vienuolyne didelis būrys žmonių aplankė jau 21-ąjį kartą rengiamą Sveiko maisto šventę. Gamta mums dovanojo saulėtą ir šiltą orą, tad tokia pati saulėta nuotaika buvo jaučiama visos šventės metu.

Konkursas „Vakarėlių užkandžiai“ išsiskyrė dalyvių gausa – dalyvavo 14 komandų iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Birštono, Elektrėnų ir kt. miestų.

Sveikos gyvensenos klubai, mokyklos, darželiai, sveiko maisto gamybos specialistai demonstravo savo kūrybiškumą pateikdami užkandžius komisijos ir žiūrovų vertinimui. Trys komandos laimėjo vertingus prizus – kelialapius į Ispanijos saloje La Palma ir Lietuvoje vykstančias sveikatingumo stovyklas, svetingumo komplekso „Monte Pacis“ prizą.

Komisijos nariai: Danutė Kunčienė (Žolinčių akademija), Indra Ramanauskienė (Monte Pacis), Raminta Bogušienė (VšĮ „Sveikatai palankus“), Vaida Kurpiene (MB „Sulieknėk sveikai“), Ramūnas Prasauskas (Holigans), Janina Bazevičienė („Nordic Walking“).

Šventės dalyviai ne tik degustavo sveikatai palankesnių konkurso dalyvių desertų, bet išsinešė naujų receptų idėjų ir motyvacijos pokyčiams.

Raminta Bogušienė apdovanojo UAB „Lidl Lietuva“ įsteigtu prizu Valgykime Sveikiau komandą ir jos lyderę Jūratę Navikienę. „Ši komanda tik dar kartą įrodė, kad sveikatai palankus maistas ne tik sveikas, saugus, estetiškas, bet ir be galo skanus“ , – įteikdama prizą sakė R. Bogušienė.

VšĮ „Sveikatai palankus“ su draugais UAB „Lidl Lietuva“ ir UAB „Malsena plius“ apdovanojo visus 14 komandų. Komandų nariai gavo: edukacinę mitybos knygelę „Brokoliukas“, Sveikatai palankesnių blynų mišinį, Juodąjį šokoladą (81 % kakavos).

VšĮ „Sveikatai palankus“ su sveikos mitybos specialistais Morka ir Vynuoge vykdė edukaciją ir degustaciją vaikams.

Konferencijos metu maisto technologė Raminta Bogušienė suteikė žinių kaip atpažinti sveikatai palankius maisto produktus, ką geriausia rinktis užkandžiams į mokyklą ir darbą.

Šventės dalyviai degustavo #Malsena iškeptą sveikatai palankią viso grūdo duoną.

 

 

 

 

 

 

 

Šventės užbaigimas įvyko koncertu ir sveikatai palankaus maisto degustacija.

Šventėje mugės dalyvius kvietėme degustuoti #Augma traškių morkyčių, obuolių, bananų ir apelsinų.

Žmonės, kurie įkvepia skristi toliau…

Šventės konkurso dalyviai laimėjo 1 val. trukmės maisto technologės ir mitybos specialistės Ramintos Bogušienės konsultaciją el. paštu/ telefonu/ skype ”Sveikatai palanki vaikų mityba” arba edukacinę mitybos knygelę vaikams „BROKOLIUKAS“.
Nugalėtojai: Aistė Morkūnienė, Greta Andijauskienė ir Ilona Žuklienė.

 

 

 

„Esu be galo dėkinga, kad VšĮ „Sveikatai palankus“ su partneriais galėjo prisidėti prie šios gražios šventės įgyvendinimo. Tikimės, kad Sveiko maisto šventė 2018 išsiplės iki Žalgirio arenos“, – Raminta Bogušienė.

 

 

 

 

 

Daugiau šventės akimirkų (www.sveikuoliai.lt):

Palikti komentarą

*

Navigate