fbpx

Sveiki užkandžiai ir desertai. Teorija ir praktika su R. Bogušiene (rugpjūčio 28 d.)

Praleisime kupiną gerų emocijų vakarą, po kurio jau kitą dieną su dideliu noru ir meile gaminsite savo namiškiams sveikatai palankius užkandžius ir desertus!

„Išmoksite gaminti sveikatai palankius desertus ir užkandžius, kuriuos valgo maži ir dideli ne tik priešpiečių, bet ir pavakarių metu“, – kviesdama į seminarą sako maisto technologė, sveikatai palankios mitybos ir gyvenimo būdo propaguotoja Raminta Bogušienė.

Gaminsime, degustuosime ne tik mokymų metu, bet ir parnešite užkandžių paragauti namiškiams.

Kaip gaminti, kad nesugadinti? Patiekalų receptai ir idėjos. Analizė prekyboje esančių užkandžių ir desertų.

Sužinosite, kaip gaminti, kad išliktų kuo daugiau maistinių medžiagų ir vitaminų, kaip gaminti, kad nesusidarytų kenksmingų medžiagų. Taip pat, kaip ir ką gaminti, kad vaikams patiktų.

Demonstratyvus maisto technologės Ramintos Bogušienės „Health friendly“ užkandžių ir desertų gaminimas.

„Health friendly“ batonėliai/ keksiukai/ pyragas/ sausainiai/duoniukai/suvoštiniai/ kiti užkandžiai ir desertai (saldaus ir sūraus skonio)

 Po paskaitų išsinešite ne tik daug žinių, receptų, gaminimo idėjų, motyvacijos pokyčiams, bet jausitės sotūs ir laimingi!

Mokymus veda Raminta Bogušienė – sveikatai palankaus maisto technologė ir mitybos specialistė, sveikatai palankaus vaikų maitinimo iniciatorė ir konsultantė, KTU magistro laipsnis maisto technologijos srityje, maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė, sveikatai palankaus maisto kūrėja ir gamintoja.

REGISTRUOKIS ČIA: https://goo.gl/rSyWft

Data: 2018 m. rugpjūčio 28 d.

Laikas: 17.30 val. – 21 val.

Kaina:  35 Eur, registruojantis į 3 mokymus  – 90 Eur, registruojantis į 2 mokymus – 60 Eur. Vietų skaičius ribotas!

Vieta: Studija „Sveikatai palankus“, A. Juozapavičiaus pr. 21-56, Kaunas

Renginio organizatoriai ir įgyvendintojai – VšĮ „Sveikatai palankus“ komanda. Iškilus klausimams, rašykite: komunikacija@sveikataipalankus.lt , skambinkite: 8 60910833