fbpx

„Sveikatai palankus“ komanda dėkinga už palaikymą!

Mieli ugdymo įstaigų vadovai, dietistai, virėjai,

žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie VšĮ „Sveikatai palankus“ neva vykdomą abejotiną veiklą ir neaiškias sąsajas su verslo įmonėmis, norime Jus nuraminti ir užtikrinti – mūsų komanda rūpestingai dirbo, dirba ir tikrai dirbs visų Lietuvos vaikų labui. Tam, kad jie būtų sveiki, sotūs ir laimingi.

Atsakingai pareiškiame, kad VšĮ „Sveikatai palankus“ leidinys „Sveikatai palankus technologinių kortelių ir valgiaraščių rinkinys“ nėra pagrindas nuo rugsėjo vykstančiai vaikų maitinimo reformai. Nors suprantame ir džiugina, kad mūsų leidinys išleistas prieš metus, kruopštus ir atsakingas darbas šviečiant bei edukuojant visuomenę ir specialistus daugiau nei dvejus metus, prisidėjome prie pokyčių šioje srityje.

Kadangi knyga išleista prieš metus, per tą laiką pasikeitė vaikų maitinimo aprašas, todėl pirkusiems knygą dovanojome pakoreguotus pagal naujausius reikalavimus knygoje pateiktus valgiaraščius ir jų korteles. Jei tokių valgiaraščių dar negavote, prašome susisiekti su mūsų komanda.

Leidinys „Sveikatai palankus technologinių kortelių ir valgiaraščių rinkinys“ niekada nebuvo ir nėra privalomas. Yra ir kitų autorių leidinių, pačios įstaigos sprendžia, kokiomis praktinėmis priemonėmis vadovaujantis maitinti vaikus, tokias priemones galima įsigyti arba kurti patiems. Tačiau mes džiaugiamės, kad Jūsų įstaiga pasirinko mūsų gausios specialistų komandos – dietisto, dietetikos technologo, maisto technologo bei maisto saugos specialisto – parengtą valgiaraščių rinkinį, individualius ar perspektyvinius valgiaraščius. Taip pat naudojatės mūsų konsultacijomis ir kartu vykdome kompleksinį bendruomenės švietimą.

Primename, kad VšĮ „Sveikatai palankus“ veikla nėra susijusi su jokiomis valstybinėmis ar ne valstybinėmis įstaigomis ir leidinys „Sveikatai palankus technologinių kortelių ir valgiaraščių rinkinys“ (rengimas, turinys) yra išskirtinai tik VšĮ „Sveikatai palankus“ komandos darbas ir galiojo bei galios nepriklausomai nuo vaikų maitinimo aprašo korekcijų (pvz.: 49.2 punkto korekcijų).

Neabejojame, kad dirbdami drauge su Jumis įgyvendinsime didįjį siekį – ne tik vaikai, bet ir suaugusieji ilgainiui valgys kokybišką, pilnavertį maistą.

Užtikriname, kad individualius ar perspektyvinius el. knygos valgiaraščius galime pagelbėti suderinti su VMVT, o iškilus neatitikimų tam tikroje teritorinėje VMVT, juos būtinai pakoreguosime. Mes dirbame, kad palengvintume Jūsų darbą, todėl visada esame atviri pasiūlymams ir pastaboms, kuriuos prašome surašyti čia:  https://goo.gl/sZT2vQ

Esame tikri, kad viešumoje pasirodę nepagrįsti kaltinimai netaps kliūtimi teigiamiems pokyčiams vaikų maitinime Jūsų įstaigoje. Tikime, kad tarpusavio pasitikėjimą kuria nuoširdus, laiko patikrintas bendradarbiavimas ir asmeninės patirtys, ne vienadienės skambios žiniasklaidos antraštės.

Dėkojame, kad esate kartu su mumis ir už Jūsų neabejingumą tam, kas randasi ant kiekvieno vaiko stalo!

Linkėjimai sveikatos,

Raminta Bogušienė

VšĮ „Sveikatai palankus“ direktorė