fbpx

Startavo SVEIKO MAISTO AKADEMIJA Kaune

Vakar įvyko pirmas nemokamas mitybos edukacijos ir maisto gaminimo bei degustacijos užsiėmimas kauniečiams. Dėkojame už galimybes Kauno miesto savivaldybės visuomenės sviekatos biurui. Sekantis užsiėmimas liepos 24 d. Registracija tel. 837454717

Atsiliepimai:

Informatyvu, labai naudinga. 10 balų.

Labai išsami, naudinga. Lektorė įsiklausanti, atsižvelgianti į publiką, aktualijas ir klausimus. Ačiū. Labai įdomūs receptai, lengvai nesudėtingai pagaminami, paprasti produktai. Labai faina, kad galima buvo gaminti, ragauti ir įvertinti.

Labai gaila, kad toks trumpas, o informacijos, kurią lektorė nori perteikti daug. Gamyba 10 balų be priekaištų.

Vertinu labai gerai tiek mokymų dalį, tiek lektorę.

Buvo naudinga, norėčiau pratęsimo. Labai patiko patiekalų gamyba. Gera patiekalų sudėtis ir skonis. Ačiū Jums už sveikos mitybos propagavimą.

Išsami, naudinga, geranoriškai išdėstyta medžiaga. Aukštas lygis, labai skanu, įvairūs patiekalai.

Labai naudinga informacija ir pateikta labai vaizdžiai. Vertinga, skanu, nuostabu! Kad daugiau tokių užsiėmimų ir pasiaukojančių lektorių.

Į teorinę dalį nespėjau, bet atsakė lektorė į visus klausimus apie pagrindinius kasdien naudojamus produktus. Puikūs receptai, mažiausiai tris jau ryt gaminsiu namuose. Plius žinau, kokių tinkamų produktų jiems reikės. Puiki lektorė!

Viskas obsoliučiai informatyviai, aiškiai, suprantamai ir šiuolaikiškai pateikta. Puiku! Super 10 balų.

Labai daug naudingų patarimų, įdomaus sužinau iš gerb. lektorės. Tai pati įdomiausia paskaita. Juk taip svarbu sveiką maistą pasirinkti, būtent sužinojau, kas naudinga mano sveikatai. Praktika irgi labai patiko. Lektorė ir maisto gamintoja atsidavusi šiame darbe. Ačiū JUms. Labiausiai patiko morkų pyragas.

Puikiai perteikta žinios. Išsamu. Buvo gera klausytis. Ačiū už naujus receptus, kurie bus įtraukti į mano šeimos racioną. Dėkoju už estetinį pateikimą!

Daug informacijos per trumpą laiką, galėtų vykti cikliškai, atskiromis temomis. Šiaip į visus klausimus atsakyta. Ačiū!

Mokymai labai naudingi ir informatyvūs. Lektorė maloni, teikianti išsamią informaciją, gera buvo jos klausytis. Mokymuose vyravo jauki ir draugiška atmosfera. Gavau naujų idėjų maisto gamybai, puikūs receptai.

 

Akimirkos: