PARTNERIAI

AUGMA - didžiausia vaisių ir daržovių importuotoja bei prekybos įmonė Baltijos šalyse, kuri daugiau nei 25 metus rūpinasi, kad vaisiai ir daržovės atkeliaujantys tiesiai iš augintojų Lietuvoje ir visame pasaulyje parduotuvių lentynas pasiektų švieži, autentiško skonio ir puikios prekinės išvaizdos.
UAB PONTEM – viena didžiausių didmeninės prekybos maisto produktais įmonių ir maitinimo paslaugų verslo lyderių šalyje, puoselėjanti gilias verslo tradicijas ir ilgametę patirtį.
VšĮ „Kretingos maistas“ – profesionali specializuota maitinimo paslaugų teikimo įmonė dirbanti nuo 2001 m. birželio 20 d. VšĮ „Kretingos maistas“ teikia maitinimo paslaugas mokykloms, vaikų lopšeliams – darželiams, vaikų darželiams – mokykloms, globos namams, neįgaliųjų ir invalidų bendrijoms, reabilitacijos ir slaugos centrams, ligoninėms, poilsio stovykloms, įvairioms įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms visoje Lietuvoje.
„Malsena“ – viena stambiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo pramonės įmonių Lietuvoje. Pasitelkusi modernią malybos technologiją, bendrovė gamina platų grūdinių produktų asortimentą. "Malsena" turi didžiausią asortimentą sveikatai palankių produktų, žymimų „Rakto skylute“ Lietuvoje.
Navigate