fbpx

Įspūdžiai po R.Bogušienės kvalifikacijos kėlimo mokymų

Vakar įvyko mokymai skirti virėjams, dietistams, technologijų mokytojams ir kitiems už maitinimo organizavimą atsakingiems asmenims DARŽELIUOSE, MOKYKLOSE, KAVINĖSE, LIGONINĖSE IR SLAUGOS ĮSTAIGOSE.

Suteiktos žinios, motyvacija padės praktiškai įgyvendinti sveikatai palankų maitinimą!!!

ATSILIEPIMAI:

Labai ačiū už mokymus ir žinias. Viską pasakojo aiškiai, nuosekliai. Ir tolliau daugiau tokių mokymų. Geriausia gaminti, ragauti, o poto vertinti. 10 balų.

Ačiū, nuostabu. Lektorė labai įdomi. Viskas puikiai.

Daug naujo sužinojau, norėčiau dar kartą apsilankyti, o lektorė šiltas ir malonus žmogus, atsidavusi savo darbui. Ivertinu – 10 balų.

Esu labai patenkinta apsilankius tokioje paskaitije, nes sužinojau labai daug vertingos informacijos apie sveiką maistą. Lektorė labai miela ir viską labai suprantamai išaiškino, didelis jai ačiū! Praktinė mokymų dalis -10 balų, viskas labai skanu.

Viskas išdėstoma aiškiai ir nuosekliai, lektorė nuostabi. Buvo labai skanu, gamyba nesudėtinga.

Puiki paskaita, 10 balų.

Daug naudingos informacijos, viskas labai skanu ir puiku. Naujas skonis.

Teorinė mokymų dalis labai naudinga, sužinojau daug naujo, skatinama sąmoningumas ir atsakomybė. Lektorė medžiagą pateikė suprantamai ir vaizdžiai. Praktinė dalis neprailgo, buvo labai įdomu. Buvau nustebusi, kad sveikesnio maisto gamyba užima mažai laiko. Degustacija maloniai nustebinoio, atradau naujų skonių. Mokymai buvo labai naudingi.

Teorija labai patiko, viskas aiškiai pateikta, paaiškinta. Lektorė puiki, įdomiai ir aiškiai, vaizdžiai pateikia informaciją. Praktinė dalis irgi patiko. Smagu pagaminti kažką naujo ir degustuoti. Ačiū.

Labai patiko paskaita. Viskas labai išsamiai ir aiškiai išdėstyta. Viskas labai patiko.

labai patiko viskas. Labai įdomu ir nuostabiai skanu.

Teorija pateikta aiškiai ir suprantamai. Lektorė nuostabi. Receptūros tobulos, maistas skanus ir sveikas.

Puikiai. Labai paprastai, prieinamai, su aiškiais pavyzdžiais išdėstyta tema. Per trumpą laiką tiek daug pamatėme, o gaminti be galo smagu.

Teorijos metu sužinojau tijkrai daug naujo, įstatyminių procesų pakeitimus. Žinias tikrai pritaikysiu ir darbe ir namuose. Aiškinate tikrai suprantamai. Šiltai ir aiškiai. Įvertinu tikrai aukštu balu tiek gamybą, tiek maistą. Receptai tikrai nuostabūs ir nesudėtingi. Ačiū Jums, kad Jūs esate ir sėkmės!

Dalinai žiūrėjau skeptiškai ne dėl pačio supratimo, bet dėl praktinio įgyvendinimo realybėje, nes viskas atsiremia į pinigus, paciento požiūrį. Dabar manau, kad su laiku viskas įmanoma. Labai įdomu po teorinių žinių pabandyti pagaminti, to dar nebuvau gaminusi, vertinu visus mokymus daug rimčiau.

Puikiai. Puikiai.

Išsami ir suprantamai pateikta paskaita. maistas kiek neįporastas, bet skanus.

Super. Super.

Labai patiko ir mokymai ir dėstytoja. Šaunu.

Sekantys kvalifikacijos kėlimo mokymai:

REGISTRACIJA Į GEGUŽĖS 24 D. MOKYMUS „VAIKŲ MASITINIMO NAUJOVĖS 2018“ ČIA: http://sveikataipalankus.lt/vaiku-maitinimo-naujoves-2018-geguzes-24-d/

REGISTRACIJA Į BIRŽELIO 21 D. MOKYMUS „SVEIKATAI PALANKUS MAITINIMO ORGANIZAVIMAS“ ČIA: http://sveikataipalankus.lt/naujiena-kvalifikacijos-mokymai-vaiku-maitinimo-organizatoriams/

 

AKIMIRKOS: