AR KAUNAS MAITINS VAIKUS SVEIKATAI PALANKIAU?

Europos sveikos mitybos dieną įvykęs seminaras-diskusija sulaukė apie 150 dalyvių. Susirinko Kauno kvalifikacijos centre ikimokyklinio amžiaus ugdymo įstaigų vadovai ir dietistai, Kauno m. savivaldybės atstovai, Tėvų forumo vadovas Audrius Murauskas. Pagrindinis pranešimas Ramintos Bogušienės „Sveikatai palankus vaikų maitinimas Kaune“ nepaliko abejingų, tačiau po pasisakymų Kauno miesto savivaldybės, Tėvų forumo atstovų ir ugdymo įstaigų vadovų liko neatsakyta daugybė Kauno miestui aktualių klausimų. Todėl artimiausiu metu pateiksime detalią informaciją ir reziumuosime vykusio susitikimo detales. 

Išlieka atviras klausimas: AR KAUNAS MAITINS VAIKUS SVEIKATAI PALANKIAU? Visus neabejingus ir turinčius savo nuomonę, kurių nespėjome išklausyti renginio metu prašau rašykite: info@sveikataipalankus.lt arba skambinkite 864517472 (Raminta)

Džiaugiamės galėdami pasveikinti visus dalyvius su Europos sveikos mitybos diena ir palinkėti saugoti ne tik savo sveikatą, bet ir mūsų vaikų. Visi dalyviai apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis ir dvi dalyvės apdovanotos naujausia Ramnitos Bogušienės knyga SVEIKATAI PALANKUS MENIU

JUK MŪSŲ VISŲ BENDRAS TIKSLAS SVEIKI IR LAIMINGI VAIKAI! Siekime, kad tas tikslas būtų įgyvendintas.

Dalinamės akimirkomis iš renginio: