fbpx

Akimirkos iš R.Bogušienės kvalifikacijos kėlimo mokymų

Vakar įvyko mokymai skirti virėjams, dietistams, technologijų mokytojams ir kitiems už maitinimo organizavimą atsakingiems asmenims DARŽELIUOSE, MOKYKLOSE, KAVINĖSE, LIGONINĖSE IR SLAUGOS ĮSTAIGOSE.

Suteiktos žinios, motyvacija padės praktiškai įgyvendinti sveikatai palankų maitinimą!!!

ATSILIEPIMAI:

Teorinė mokymus dalis labai patiko, daug sužinojau naujo. Lektorė labai šauni, viską aiškiai išdėstė. Maistas puikus!

Labai patiko teorija ir degustacija. Labai naudinga.

Išsamiai, aiškiai. Puiki lektorė – atkakli kovotoja. Labai patiko, idėjų dar daugiau nei knygoje. Ačiū labai. Sėkmės.

Lektorė puiki, su užsidegimu pravedė teorinius mokymus. Linkiu naujų idėjų, ištvermės ir užsispyrimo įgyvendinant visus projektus. Receptai puikūs, degustacija dar puikesnė.

Labai išsamiai ir aiškiai išdėstė teoriją, atsakė į visus rūpimus klausimus. Savo darbą išmano puikiai. Praktinė dalis labai įdomi ir naudinga. Pagaminti patiekalai labai skanūs. Visą laiką buvo gera nuotaika ir darbas su meile. Labai ačiū!

Labai patiko, atvykčiau ir kitą kartą. Lektorė nuostabi, šiltas žmogus, viską aiškiai išdėstė. Įgavome naujų žinių. Maistas skanus, 10 balų, kolektyvas šaunus.

Lektorė labai patiko. Aiškiai išdėstė teorinę dalį, atsakė į klausimus. Vertinu labai gerai. Smagu ne tik klausyti, bet ir pritaikyti žinias gamyboje.

Teorinė dalis buvo išdėstyta labai aiškiai ir suprantamai. Buvo reaguojama į kiekvieną klausimą su labai konkrečiu išaiškinimu ir pavyzdžiu. Vaizdinės priemonės padarė įspūdį. Labai patiko lektorė, malonus žmogus, didelis ačiū už darbą. Viskas patiko, buvo maloni patirtis.

Dėkui lektorei. Puikūs kursai, rekomenduosime ir kolegoms. Praktinė dalis pavyko puikiai. Nustebino ciberžolės toks platus panaudojimo diapazonas.

Labai įdomi paskaita, maloni lektorė, daug ką sužinau naujo. Skanus maistas.

Trumpai, glaustai, aiškiai. Maisto gamyba ir degustacija – puikiai.

Labai aiškiai dėsto visą medžiagą, galima paklausti, paaiškina, dalijasi visa sukaupta medžiaga. Daugiau tokių žmonių. Viskas pavyko  gerai ir skaniai.

Atsiliepimai tik patys geriausi, lektorė labai aiškiai viską išdėsto. Ačiū. patiko visus pagaminti patiekalai.

labai šauni lektorė Raminta, aiškiai dėsto mintis, turinti daug žinių. Buvo labai įdomu. Praktinė dalis įdomi, degustacija – super! Ačiū Jums!

Daug naudingos informacijos. Degustacija labai patiko, skanu. Tačiau nevisus patiekalus galiu įgyvendinti praktiškai ugdymo įstaigoje.

labai informatyvi paskaita, puiki lektorė, išmananti tai apie ką kalba (nevisada taip būna). Ačiū už kantrius atsakymus. Visada gera sužinoti kažką naujo, pagauti įkvėpimą. Būtų gerai susidūrus kasdienybėje, to įkvėpimo neprarasti.

Mokymai įdomūs, nenuobodu. Laikas neprailgo. Buvo smagu gaminti, degustuoti, ačiū už puikų laiką!

Naujovės išaiškintos aiškiai, pademonstruota. Malonu klausytis, nes lektorė labai brandi. Gerai organizuota, ne tik išgirdome, bet ir praktiškai taikėme. Įvertinu labai gerai, maisto produktai parinkti puikūs.

Informacija pateikta labai įdomiai ir naudingai. Lektorės kalba aiški ir suprantama. Įdomu, kokybiška, draugiškas kolektyvas. Skanu. Sėkmės!

Labai puiki lektorė. 10 balų. Dėkojame Jums už suteiktas žinias.

labai įdomu gaut naujų žinių. Ačiū lektorei už įdomius pasakojimus. Labai skanus maistas.

Puikūs mokymai, lektorė išmananti savo darbą. Labai išsamiai ir aiškiai pateikė mokymų medžiagą, atsakė į klausimus. Buvo labai įdomu.

Labai patiko mokymai, tiek teorija tiek gamyba. Įdomiai išdėstyta, nenusibodo. Sužinojau daug naujų dalykų. 10 balų.

Verta buvo dalyvauti šiuose mokymuose. Lektorė labai įdomiai pasakojo. Išgirdau naudingų patarimų. Labai ačiū. 10+10 balų.

Tik labai gerai vertinu, skanu!

 

 

 

AKIMIRKOS:

 

Sekantys kvalifikacijos kėlimo mokymai:

REGISTRACIJA Į Rugpjūčio 23 D. MOKYMUS „SVEIKATAI PALANKAUS MAITINIMO ORGANIZAVIMAS“ ČIA: http://sveikataipalankus.lt/naujiena-kvalifikacijos-mokymai-vaiku-maitinimo-organizatoriams-2/